Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świętokrzyskie szutry

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Świętokrzyskie szutry

    Szanowni,
    mam chytry plan popracować nad jazdą poza asfaltami Kielecczyzny. Możecie, lokalni znawcy terenów i ścieżek, polecić gdzie pojechać by mieć szansę na powrót z szutrów na asfalt GS'em?
    Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

    #2
    jeśli chcesz popracować nad jazdą to proponuje szkolenie jakieś albo wyjazd z kimś kto będzie miał cierpliwość tłumaczyć. Jak chcesz jechać sam to nabędziesz doświadczenia ale nie koniecznie umiejętności. Po 3 przejechanych rajdach wybrałem się na akademię enduro i oooo panie jest różnica. Pamiętam jak się męczyłem na BJ2017,a o ile lżej poszło na BJ2018

    Komentarz


      #3
      Na ten łikend startuje ekipa na zlot AT. Skontaktować was? Ogarniają w wystarczającym stopniu i jadą na giejesach.

      Komentarz


        #4
        No cóż. Moje pytanie jest z dużym wyprzedzeniem bo faktycznie szkolenie jazdy w off jest jeszcze przede mną ale to za jakieś 2,5-3 kPLN bo mam zamiar kupić koła wraz z oponami do tego celu. A na razie zbieram wskazówki co do tras w Świętokrzyskiem.
        Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

        Komentarz


          #5
          Mondo Cane - idź na szkolenie off do motopomocnych albo w ostatecznoscci do Rafała Górskiego (kursyenduro.pl) - zupełnie inna półka cenowa.
          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

          Komentarz

          Pracuję...
          X