Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie odpala na rozłożonej stopce.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660Z] Nie odpala na rozłożonej stopce.

    Witam. Wiem że temat już był ale jednak nie znalazłem takich objaw.

    Na rozłożonej stopce i na luzie nie odpala, rozrusznik kręci ale bez efektu.
    Jak złożona stopka i na luzie to pali od razu, wtedy można rozłożyć i nie gaśnie tak jak to powinno być(po wrzuceniu biegu gaśnie czyli dobrze)
    Czujnik jest na 100% sprawny, więc nie wiem gdzie szukać problemu??

    Wyciągnąłem fajke i zapiłem inną świece i nie ma iskry jak jest właśnie stopka rozłożona.

    #2
    Czujnik sprzęgła jeszcze jest. Sprawdź czy odpali z wciśniętym sprzęgłem.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      faktem jest to że luzowałem linkę od sprzęgła bo nie było żadnego luzu na klamce i efekt był taki jak bym jeździł na pol wciśniętym sprzęgle. Za chwilę pójdę i sprawdzę czy odpali jak wcisnę sprzęgło.

      Nie wiem też do końca jak wyregulować sprzęgło. Może ktoś podpowie jak to zrobić??

      - - - Zaktualizowano - - -

      wciśnięte sprzęgło i odpala bez problemu.

      Komentarz


        #4
        Czujniki sprzegła są pod klamką. najczęściej juz popsute albo zdemontowane bo to zło.

        O regulacji linki strzegła jest masę materiałów/filmów nie ma co powielać.

        Widzę ze wciąż nie ogarniasz modelu. ..Z660 to zupełnie inne moto niż ..660Z.
        Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

        Komentarz


          #5
          tak naprawdę to mam xtz 660 tenere. Ciekawe jest to że przed rozłożeniem moto wszystko działało a po złożeniu już nie

          Komentarz


            #6
            Wszystko zależy kto składa bo przeważnie jak ktoś nie ogarnie tematu to więcej zepsuje niż naprawi.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              po temacie... zauważyłem teraz że linka przy klamce nie wlazła w swoje gniazdo. teraz już jest ok pali normalnie na rozłożonej stopce

              Komentarz

              Pracuję...
              X