Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam moją Tenere 750...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprzedam moją Tenere 750...

    Witajcie...Sprzedam moją doinwestowaną i sprawną xtz750,w która wsadziłem masę kasy i pieniędzy szykując dla siebie w dalsze trasy z przebiegiem ok 70tys,który rośnie..Cena do uzgodnienia..Motor pali od strzała zimny,czy ciepły,nie kopci,nie bierze grama oleju i go nie zaczernia,ma moc i mało pali ok 4,5-6l w zależności od warunków i oprócz opon aktualnie jest przygotowany do dalekich podróży..Ostatnio zrobione,lub dokupione rzeczy i akcesoria to(podaję orientacyjne ceny nie koniecznie z robocizną):
    1.wszystko w gaźnikach,czyli cale zestawy szwajcarskie razem z modem opisywanym na forum,aby się iglice nie ocierały o rurki emulsyjne,membrany,króćce..w sumie pewnie ponad 800zł
    2.Uszczelniacze zaworowe i regulacja zaworów-Płytki grube jak fabryczne,co świadczy o realnym przebiegu..-500
    3.Napęd złoty did 525 i nowy simmering na walku zdawczym+łożysko zabieraka..-450
    4.Elektryczna pompa paliwa mitsubishi jak w TDM,która działa dużo lepiej niż oryginał i nie zakłóca pracy gaźników eliminując ryzyko nieszczelności membran w pompie podciśnieniowej i podsysania benzyny z pompy..-250
    5.Wydech sebringa..-500
    6.Poszycie siedzenia antypoślizgowe z nieco przerobioną gąbką,żeby pasażer nie zjeżdżał..-200
    7.Nowy zastępczy regulator napięcia pozbawiony wad-300?
    8.Wysoka szyba-150
    9.Nowy aku-150
    10.Stelaże pod sakwy hepco&becker bardzo fajne,które usymetryczniłem..-400
    11.Reperatura kranów paliwa-150zł?
    12.Bagster na bak-300zł
    13.Szeroka kierownica Renthal-250zł
    14. Sprężyny progresywne z przodu i nowy amor z tyłu..800zł
    15.Przewody w stalowych oplotach z trójnikiem-Przód i tył..350

    Niektóre elementy chętnie bym sobie zostawił,jak choćby kierownica bardzo szeroka..
    Wizualnie motor ma jakieś mankamenty,klejony plastik itp,ale rama nie ma korozji i jest to ogólnie ładny egzemplarz w moim zdaniem najładniejszym malowaniu...Jak ktoś kupił golasa kiedyś,to wie ile kosztuje uzbrojenie i dopieszczenie motocykla,wymiana tego,co parcieje ze starości..

    Dorzucam nową oponę na przód Metzelera i ewentualnie jakieś kufry-Ja jeździłem z bananem firmy Canion..
    Do wymiany też klocki z tyłu,które może wymienię na dniach..
    Oc i przegląd na rok..

    Wszystkiego nie pamiętam,ale co mi się przypomni dopiszę....
    Chcę szybko sprzedać(przesiadam się na coś mocniejszego) w dobre ręce komuś kto doceni sprzęt i to,że nie będzie musiał grzebać-Daję na to gwarancję-Jestem mechanikiem...Foty w ogłoszeniu...Pozdrawiam..

    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    #2
    Podaj cenę tutaj.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      8200....

      - - - Zaktualizowano - - -

      Motor zdrowy,do jazdy,pali na dwa gary od razu i jeżdżę nim na co dzień..

      Komentarz


        #4
        Jesienna cena..

        Zamieszczone przez macgiver78 Zobacz posta
        8200....

        - - - Zaktualizowano - - -

        Motor zdrowy,do jazdy,pali na dwa gary od razu i jeżdżę nim na co dzień..
        Aktualnie z powodu takiego,że kupiłem inny motocykl cena 6900...Motocykl na prawdę godny uwagi-Dla ludzi z forum info,że góra silnika była przeglądnięta i przy okazji zdjęcia głowicy założono nowe oryginalne pierścienie profilaktycznie do idealnych cylindrów,więc silnik jeśli chodzi o kompresję itp jest jak nowy

        Komentarz


          #5
          Hej mcgiver widzę że jesteś z Gorlic powiedz mi ostatecznie sprzęt sprzedałeś? Jeśli nie to jestem zainteresowany

          Komentarz


            #6
            Sprzedał


            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

            Komentarz

            Pracuję...
            X