Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spotkanie/zlot na Podkarpaciu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Był jeden gość z Dębicy Tadek

    Komentarz


      #17
      Jaki Tadek??
      Pięć lat jeździłem XTZ750 i żadnego Tadka z Dębicy nie znam??
      Jest na forum??

      Komentarz


        #18
        Nie ma forum go raczej niema. Zakupił sprzęt od Guliwera

        Komentarz


          #19
          Co się dziwić że się nie ogłaszają na forum skoro jest coraz mniej o xtz a więcej o ktm...

          Komentarz


            #20
            Przesadzacie, XTZ to tak kultowy sprzęt, że miłośników zawsze będzie miał.
            Zmiany jeżeli ktoś dokonuje to ma ku temu poważne powody, u mnie na ten przykład dosiadła się do mnie małżonka.
            Po 27 latach pracy nad nią w końcu usiadła, no i S.Tenera lekko osłabła.
            Nie ma co ukrywać - to sprzęt na jedną osobę, wymagający jedynie miłości od raidera - odpłaca się wtedy niezawodnością.
            Mając KTM-a, zawsze jak zobaczę te dwie lampy na drodze, oglądam się jak bym zobaczył jakieś bugatti albo lamborgini.
            Coś w niej jest, coś co nie pozwala mi przejść obok niej obojętnie.
            Co za przemowa.....

            Komentarz


              #21
              Znam trochę osób, które nie bawią się w fora bo po prostu nie mają na to czasu.
              Jeżdżą jakimś modelem, znają go i naprawiają sami i nie interesuje ich czy ktoś na takim samym przejechał świat dokoła albo jakie handbary najlepiej do niego pasują.

              A jeśli ktoś na forum XTZ rozmawia o KTM czy innych - nie widzę przeszkód, wszak to też motocykl, a że XTZ się nie psuje to nie ma o czym pisać

              Dziunek, ja tak mam z Hondą CRX - kiedyś taką miałem i dzisiaj mając do wyboru: obejrzeć się za maratonem modelek Victorias Secret albo za Hondą CRX zawsze wybiorę Hondę! Takie zboczenie

              Komentarz


                #22
                Ja bym ten spot nazwal poprostu ,,Motocykle Jarka''

                Jarek jest niezaprzeczalnym fanem tego modelu, a na tym spocie ponad polowe motocykli w taki czy inny sposob przeszlo przez jego rece.
                Sam spot to tez Jarka inicjatywa i odbyl sie w jego rodzinnej miejscowosci.

                Bylem widzialem, kielbase jadlem, bardzo mi sie podobalo, tak spot jak i sama inicjatywa.
                Podkreslic nalezy fakt ze bylo 16 XTZ i wszystkie z podkarpackiego

                To juz chyba normalne, ze co jakis czas zmieniamy motocykle na inne, czasami z potrzeby chwili, czasami ze zmiany przeznaczenia, zawsze ku lepszemu, ale tal naprawde forum zrzesza ludzi, wystarczy sie wzajemnie szanowac, a jezdzic mozemy czym chcemy i na co nam popadnie, wazne by czasem sie spotkac, napic, poopowiadac o fajnych wyjazdach i ponarzekac na wszystko co inne od XTZ

                Lewa w gore chlopaki i do zobaczenia w Bieszczadach
                Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

                Komentarz


                  #23
                  I o to w tym właśnie chodzi.

                  Komentarz


                    #24
                    A tu 3 zdjęcia ode mnie:




                    Dzięki guliwer za zorganizowanie zlotu

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X