Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Iskierki brak czyli zebra staneła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Iskierki brak czyli zebra staneła

    Witajcie.

    Dzięki uprzejmości kolegi udało się podpiąć moduł zapłonowy. Pojawił się niestety problem braku iskry. Ale od początku...
    Po deszczu odpaliłem motocykl, 2 razy zakrecił po czym zdechł. Ani światła ani kontrolka luzu - nic. Myślałem, że może moduł więc wyjąłem i włożyłem wtyczki. Dalej brak iskry. Co do tej pory sprawdziłem? Podpiąłem aku samochodowe dla pewności, żeby było dużo prądu i zakręciłem. Odpiąłem wtyczki idące do cewki i na 1 górnej jest 12.5V a na dolnej nic. Przy wypiętych przewodach niskiego napięcia zakreciłem rozrusznikiem i na górnym prąd nieco spadł natomiast na dolnym dalej nic.
    Czy mam trafioną cewkę czy moduł?

    Pomocy...

    #2
    Przede wszystkim sprawdź bezpiecznik /bezpieczniki. Jeśli nie ma prądu na zegarach i świateł to bym szukał w innym miejscu niż moduł /cewka.

    Komentarz


      #3
      W tym problem, że na zegarach i światłach jest prąd i wszystko działa. Bezpiecznik przy akumulatorze 20A jest cały.

      Komentarz


        #4
        Siema, jeżeli to pomoże to mam sprawny moduł i cewkę luzem jeżeli chcesz podpiąć do sprawdzenia, daj znać to jakoś się zgadamy.
        Ostatnio edytowany przez mcmad; 4683.

        Komentarz


          #5
          Priv

          Komentarz

          Pracuję...
          X