Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupie lc4 620, dr 650 se, dr 800 big, yamaha xtz750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupie lc4 620, dr 650 se, dr 800 big, yamaha xtz750

    Tak jak w temacie kupie jakieś moto w kolejności zainteresowania jak wyżej.

    Interesuje mnie tylko stan oryginalny tj. niemalowany.

    O każdym z moto po kolei:

    KTM LC4 620 w wersji EGS najlepiej w poniższych malowaniach:



    DR 650 SE -> tutaj w sumie był jeden model ;]

    DR800 BIG -> musiałbym się tym karnąć bo do końca nie jestem pewien czy chce BIG'a bo jeszcze nie miałem okazji tym jeździć.

    XTZ750 Super Tenere -> jak nie znajdę nic ciekawego to kupię znowu ST ;]

    Ogólnie to szukam moto do wszystkiego. Do miasta, w trasę (do 400km w jedną stronę), do poszalenia, do jazdy też zimą. Miałem DR600 i to było coś w sam raz. Może jakieś inne propozycje. Celuję w moc około 50-60KM i jakieś 50-60Nm + waga koło 160kg. Jakbym miał kasę to kupiłbym LC4 Adventure ale to troszkę za drogie jest. Może ktoś z waszych znajomych planuje sprzedać motocykl? Jak macie jakieś info to pisać, bo ja bez motocykla długo nie pociągnę Pozdro



    Zapomniałem dopisać. Jeżeli była by taka możliwość u kogoś to chciałbym się przymierzyć do LC4, DR650SE i BIG'iem. DO wyboru piwko lub flaszka za przysługę. Najlepiej gdzieś na Śląsku lub we Wrocławiu.
    Ostatnio edytowany przez lukasz_vip; 36.
    BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
    YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


    Ja tu tylko sprzątam

    #2
    To sprzedałeś już swoja CHESTERFIELD ?

    pzdro

    Komentarz


      #3
      Sprzedana
      BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
      YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


      Ja tu tylko sprzątam

      Komentarz


        #4
        To nie jest koniec ale początek!

        Komentarz


          #5
          ja tez chce LC4
          CBX 650 , Seven Fifty CB 750, KLR Tengai 650, XTZ 750 Super Tenere , Tundercat )))

          Komentarz


            #6
            To co? Robimy forumowy kącik LC4 ? Trochę ekipy już by było...

            pzdr, Adam
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Najpierwsz muszę kupić te LC4... a jak na razie to cienko to widzę , bo nic nie ma ciekawego w ofertach. Dzisiaj zadzwonie za dwoma KTM'ami to zobaczymy co powiedzą sprzedawcy.
              BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
              YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


              Ja tu tylko sprzątam

              Komentarz


                #8
                Łukasz - jeśli to aktualne to zapraszam do przymiarki LC4 400 SC we Wrocławiu - rozmiarowo się nie różni od 620, wagowo i owszem bo to wersja extrim - bez zbędnego balastu w postaci baterii i rozrusznika, jak również bez wałka równoważącego. Przynajmniej nie trzeba się martwić czy zapali w taką pogodę ;-)

                Moto stoi na Krzykach, w razie czego szczegóły proponuję przenieść na priv.

                pozdrawiam

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
                  To co? Robimy forumowy kącik LC4 ? Trochę ekipy już by było...
                  Może jak nie lc4 to chociaż kącik KTM'a w końcu i st i ktm wygrywały Dakar
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Panowie dzisiaj oglądałem LC4 400 u Makarona. Powiem tyle: JA CHCE POMARAŃCZE Motor oddaje moc w sposób brutalny wręcz co bardzo mi się podoba. Trudno, że "trochę" wibruje ale raz na rok wytrzymam te 400-500km podczas jakiejś podróży. Także poszukuje LC4 620 EGS lub EGS-E.

                    Marcinjunak jak masz jakiś bliższy kontakt z twoim przyjacielem od LC4 to przypomnij mu o tych fotkach niech wyśle je do mnie na maila z opisem moto. Bo ja nie chcę dzwonić i się narzucać.


                    NIEAKTUALNE!!!!
                    Ostatnio edytowany przez lukasz_vip; 36.
                    BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                    YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                    Ja tu tylko sprzątam

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X