Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Majówka 2018 - TET Poland

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Majówka 2018 - TET Poland

    Było w planowanych a teraz zamiast relacji myślę że film starczy,
    w 2019 plany sÄ… na sekcjÄ™ 2.

    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Piękna ta nasza kraina.

    Film pierwsza klasa.
    Masz kamerkÄ™ ze stabilizacjÄ…?

    Niezłe te momenty z ostrą przecinką przez las.

    Ile dni wam to zajęło? Noclegi znajdowane na bieżąco czy planowane wcześniej?
    Rozumiem że pensjuny?

    Komentarz


      #3
      Obejrzałem .. i nie wierzę..!!!!!! Zwolniłeś przy rowerzystach i pieszych????!!!!! - chory byłeś?????

      Komentarz


        #4
        Nie wiem co to za kamera, Tomek nagrywał, jakieś GoPro drogie.
        Noclegi z dnia na dzień, na trasie albo przy obiedzie google i szukanie miejsc na nocleg. Agroturystyki się wycfaniły i nie chcą na jeden dzień już brać ludzi, lepiej wtedy szukać małego hotelu gdzieś na uboczu.
        3 dni jazdy non stop, bez zwiedzania i pedałowania, pędzel cały czas. Musieliśmy objechać kawałek przez Siemiatycze bo prom nie działał. Pierwszy dzień dojazd do Hrebennego i nocleg w Krasnobrodzie a potem 3 dni jazdy.
        Wiesz czeczen każdy kiedyś dorasta
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Hu Ha!!! Blok Ekipa w akcji.
          Kilka miejscówek rozpoznałem...
          No i zajebiste ujęcie jak KTM po odwinięciu manety wyrzuca pióropusz szutru z pod koła.

          Komentarz


            #6
            Dziunek szykuj sie na maj, będzie grana sekcja 2 pewnie.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Zacnie, fajny ten TET.
              Na filmiku widac jak zawieszeie w KTM-ie pracuje. Jadąc z taką prędkością na mojej leciwej ST został bym pewnie wykatapultowany z podnóżków :-).

              Komentarz


                #8
                Filmik elegancki, szczególnie hopki od 3:45 Te drogi z betonowych ażurów, wąwozy pod górę i wieże obserwacyjną kojarzę, to chyba okolice Zwierzyńca/ Józefowa. Tak czy inaczej filmik i trasa pierwsza klasa.
                Jak można wiedzieć to jakie były koszty takiego wypadu na twarz? Razem z paliwem wyżywieniem i noclegiem? Jakieś przygody, typu przebita dętka się zdarzyły?

                Komentarz


                  #9
                  kurde super filmik i jazda... dość szybka trasa na wiosnę jak znalazł, tylko track ogarnąc.

                  Komentarz


                    #10
                    Junak , Osmand ogarnie ślad TET??
                    Przyłączam się do pytania o koszty i czas - ile to trwało?

                    ps. Już znalazłem odpowiedź na forum KTM-a, dzięki Marcin.
                    Ostatnio edytowany przez dziunek69; 3519.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez dziunek69 Zobacz posta
                      Przyłączam się do pytania o koszty i czas - ile to trwało?
                      Koszt największy to paliwo, myślę że 5 setek, noclegi to w sumie może 3 setki. Oczywiście zależ z kim się jedzie bo można co noc brać 4 gwiazdki
                      Cały przejazd trasy zajął nam 2.5 dnia dokładnie, bo w pierwszy dzień kolega Mateusz dojechał prawie na 10tą i zanim wystartowaliśy była 11ta. Potem już szło sprawnie. Do tego dojazd do Krasnobrodu w jeden dzień z wawy no i powrót z Sejn do wawy. W sumie cały wyjazd to max 5 dni, ale jak ktoś chce zwiedzać kościoły i inne stare rampy kolejowe to i tydzień można jechać albo dwa tempem Tomura (pozdro Tomek )
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        No to ja musiał bym jeszcze dwa dni liczyć na dojazd.

                        Komentarz


                          #13
                          Zazdraszczam

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez dziunek69 Zobacz posta
                            No to ja musiał bym jeszcze dwa dni liczyć na dojazd.
                            No przecież byś startował z Hrebennego więc powrót to tylko jeden dzień i tyle.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              jednak jak sie nagrywa blisko to ma moc .... super filmik ,mówisz Junak że moszna by wystąpić też w następnym odcinku ?
                              hmmm trzeba by rozpocząć negocjację z żoną

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X