Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

PRAWDOPODOBNIE XTZ660 na sprzedaż

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    PRAWDOPODOBNIE XTZ660 na sprzedaż

    Witam, kupiłem jakiś czas temu "złoma" XTZ 660 z 1992r za 1500zł, do remontu był silnik oraz wizualne elementy, wszystko było pięknie, były niemieckie papiery i motor NIBY dało się zarejestrować, co się okazało dowód został w Niemczech i jest problem z zarejestrowaniem ( dokumenty jakie mam to dowód wyrejestrowania z tłumaczeniem, karta pojazdu również z tłumaczeniem oraz komplet umów), zrobiłem generalkę silnika, jaka wyniosła mnie 1950zł razem z robocizną, zmienione były : tłok, pierścienie, olej, filtry, łańcuch rozrządu, uszczelniacze zaworów, planowanie głowicy, szlif cylindra, wyczyszczone zawory ( na wszystko mam paragony i zdjęcia z remontu oraz stare części), motorek śmiga fajnie pali na spokojnie oleju nie bierze ani grama ( po remoncie przejechane około 200km). Nie wiem jeszcze czy będę w stanie go zarejestrować, jeśli nie to chyba postanowię go sprzedać, albo w całości albo na części, miałem zamiar go rozebrać, pomalować ramę plastiki i go złożyć i śmigać pewnym motorkiem, jeśli go nie zarejestruję to go sprzedaję bo jest to zbyt mocny motor na teren, a bez rejestracji nigdzie indziej się nie wynurzę. W motorze wszystko cyka silniczek śmiga, całe oświetlenie działa, hamulce działają, co posiadam poza elementami na zdj : czacha, szybka niska czarna, obudowanie zegarów, trójkąty plastikowe mocowane do czachy, dodatkowy wydech pomalowany farbą do tłumików, osłonę pod silnik, dodatkowy zacisk i pompę razem z przewodem do przedniego hamulca, czekam na jakieś ciekawe propozycję a potem zdecyduję co zrobić z tym motorkiem. Nie chcę być po prostu stratny bo plany były wielkie a wyszło jak zawsze..

    Zdjęcia:
    IMG_20180914_154623.jpg
    IMG_20180914_154619.jpg
    IMG_20180914_154610.jpg
    15.jpg
    14.jpg
    8.jpg
    5.jpg
    10.jpg
    3.jpg
    2.jpg
    4.jpg
    Ostatnio edytowany przez piecia1355; 5121.

    #2
    Temat do zamknięcia

    Komentarz

    Pracuję...
    X