Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ 750 94'

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XTZ 750 94'

    Sorki, cena 8500 zł do negocjacji.

    - - - Zaktualizowano - - -

    Tereskę kupiłem rok temu w celu powłóczenia się po "kacajach" i koniec końców zrobiliśmy razem w tym roku Albanię, Bośnię, Czarnogórę i kawałek Chorwacji.
    Przed wyjazdem zmieniłem sprężyny na progresywne firmy HYPERPRO (gęstszy olej i nowe uszczelniacze) oraz zamontowałem wzmocnienie lag z nierdzewnej blachy 3 mm z przetłoczeniem, wymieniłem pompę paliwową na nową oraz wbudowałem czujnik ciśnienia oleju. Dodałem gniazdo zapalniczki i gniazdo 2xUSB. Wymieniony został kosz sprzęgłowy i tarcze oraz łańcuszek rozrządu. Zamontowałem podgrzewane manetki OXFORDa, wymieniony na nowy regulator napięcia z radiatorem. Tereska dostała felgi D.I.D., gmole oraz stelaż pod kufry rumuńskiej firmy HEAVY DUTIES. Tylna opona zrobiła 4000 km (MITAS E07), na oleju Liqui Moly Tereska przejechała 4000 km, przednia opona TKC80 moim zdaniem wymaga wymiany z uwagi na wyząbkowanie.IMG_20181104_143647.jpgIMG_20181104_143733.jpgIMG_20181104_143755_1.jpgIMG_20181104_144124.jpg
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez piotrekd10; 5025.

    #2
    Piotrek felgi D.I.D są fabryczne w ST. Ze zdjęć wynika że masz sporo elementów wskazujących na egzemplarz 89/90 ale mogą być wymienione. Numer ramy pomógłby ustalić faktyczny rocznik.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      Numer ramy to : 3LD 004835

      - - - Zaktualizowano - - -

      IMG_20181104_205100.jpg

      Komentarz


        #4
        Telefon kontaktowy 510 272 648
        Yamaha w dowodzie rejestracyjnym rok 1994 wpisany ma jako datę produkcji.

        Komentarz


          #5
          Tak z ciekawości, jak przednie zawieszenie po zmianie sprężyn?

          Komentarz


            #6
            Po zmianie sprężyn na progresywne zachowanie Yamahy poprawiło się wyraźnie. Moto przestał głęboko nurkować przy hamowaniu, generalnie na asfalcie zrobił się sztywniejszy a w terenie szybciej odzyskuje stabilność na "kacajach". Dobrą robotę zrobiło też wzmocnienie lag, przy "ostrym" hamowaniu Yamaha przestała myszkować.

            Komentarz


              #7
              Tereskę sprzedaję ze względu na fakt, zakupu nowego moto, sprzedaję też Kawasaki vn 1700 Voyager z 2010 r. Przez rok użytkowania sprawowała się dzielnie i dała radę w wyprawie, którą zgotowałem jej w tym roku. Przemierzyliśmy trasy TET Chorwacja, Czarnogóra Bośnia i Albania. Jest przygotowana do sezonu, sprawdzona i gotowa na więcej. Zaczepiłem się jazdą w "kacajach" dzięki Tenere. Mój wzrok skierowałem na Hondę CRF1000, na której moi koledzy wespół zespól przemierzali TETa i stwierdziłem że to jest moto, który mnie docelowo interesuje. Yamaha Tenere spisała się dzielnie bez zarzutu ale to moto nie dla mnie. kilka fotek z wyprawy.


              - - - Zaktualizowano - - -

              Kupiłem Yamahę w czarnym macie ale mi nie odpowiadała, pomalowana została czarnym Raptorm.

              - - - Zaktualizowano - - -

              IMG_20181004_144306.jpgIMG_20181004_151112.jpgIMG-20181007-WA0018.jpg

              Komentarz


                #8
                Tabela pomocna przy sprawdzeniu faktycznego rocznika produkcji.
                Ostatnio edytowany przez Beniamin; 61.
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  #9
                  Witam. Proponuję cenę 7900 zł. Yamaha jest wyśmienicie przygotowana do sezonu. Pozdro.

                  Komentarz


                    #10
                    Witam Kolegów.
                    Do Tenery w cenie 7900 zł dorzucam kufry widoczne na zdjęciach powyżej, gdyż zakupiłem Afrykę CRF1000 z kuframi
                    Pozdrawiam.IMG_20181001_164825.jpg

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Kufry wykonane z 2 mm aluminium, o pojemności 45 L każdy, system mocowania identyczny jak w Rumuńskiej firmie Heavy Duties. Jeden z oznakami upadku drugi nie posiada takich urazów, jest lekko poobijany od kamieni i szutru. Oba kufry szczelne nieodkształcone, zamykane na kluczyk, całe tylko z oznakami użytkowania, w końcu byłe w TETcie Albańskim, Chorwackim, Czarnogórskim i Bośniackim.

                    Komentarz


                      #11
                      No to już konkretne kufrzyska, można się zapakować.
                      Gratuluję nowej Afryki!
                      Wiadomo, że jest FAT, ale może chciałbyś tutaj założyć wątek, jak "w boju" sprawuje się Honda, jakie są Twoje odczucia i jak oceniasz CRFkę w stosunku do XTZ 750 (bo przecież jeździłeś nią wcześniej). Wiadomo, że na plus, tylko pytanie na jak wielki. To pokrewne motocykle i chętnie poczytamy jak ten motocykl wygląda "okiem użytkownika".
                      Powodzenia w sprzedaży!

                      Komentarz


                        #12
                        Honda dopiero dzisiaj trafiła do mnie. W miarę zbierania doświadczeń z Afryką będę się dzielił spostrzeżeniami. Pozdrawiam kolegę.

                        Komentarz


                          #13
                          Witam wszystkich. Oferta 7900 zl za Tenerkę wraz z kuframi aktualna będzie tylko do końca listopada. Pozdrawiam i zachecam do kupna. Moto solidnie wyremontowany, nie obawiam się że po zakupie wyjdą jakieś "kwiatki" i będę się tłumaczył. Tereske szykowałem pod i dla siebie na wyjazd.

                          Komentarz


                            #14
                            Witam wszystkich. Hondą CRF1000 zrobione 20 km, niewiele ale wiele powiedziały mi o motocyklu. Wyważenie, lekkość w prowadzeniu i zawias - ocena na 5+. Heble działają wyśmienicie, ABS działa szybko i wyczuwalnie ale nie drażni. XTZ jest dużo cięższa w kulturze prowadzenia trzeba trochę się z nią zmagać, Honda zaskoczyła mnie swoją lekkością w prowadzeniu i płynności w przyśpieszaniu (bez szarpań i strzelania łańcuchem). XTZ ma swoje lata ale to fajny moto do pokonywanie bezdroży i łykania kilometrów. Afryka już w kwietniu doczeka się swojej wycieczki . Pozdrawiam.
                            HONDA.jpg

                            Komentarz


                              #15
                              Hej Piotrze, Yamaha aktualna?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X