Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: XTZ 750 94'

Member Avatar Lis
    Motocykl
    FJ1100-47F'85 -------------------------- XTZ750-3LD'93

Domyślnie

Eee, tam. A zadaliście sobie (komentatorzy) jedno zajebiście ważne pytanie.... A gdyby to była AT?

Senior Member Avatar dziunek69
    Motocykl
    KTM 990 ADV

Domyślnie

To cena była by .... sporo wyższa bo to "legenda" Dakaru.

Junior Member
    Motocykl
    CRF 1000

Domyślnie

To się dyskusja rozpętała . Moto solidnie wyremontowany bez dwóch zdań to wiem. Ważne że zawrzało

Junior Member
    Motocykl
    CRF 1000

Domyślnie

Zrobił się szum i Tereska sprzedana. Dzięki i pozdrawiam.
    Temat zamknięty.

Nie wylewa za kołnierz Avatar marcinjunak
    Motocykl
    KTM 950 ADV, I dream about... little more orange power :)
    GG
    GG: 2320727

Domyślnie

Jeleni nie sieją, sami się rodzą
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Junior Member
    Motocykl
    CRF 1000

Domyślnie

Proszę Pana Marcina, ja bym tak ludzi nie obrażał. Jeden z forumowiczów wydanie przyłożył się do remontu tego motocykla, więc komentarze o struclach i jeleniach nie są na miejscu. Taki ma pogląd na tą sprawę. Motocykl przeszedł naprawdę solidny i dokładny remont. Wrócił bez najmniejszego problemu z trasy TET przez Chorwacji, Bośnię, Czarnogórę do Albanii i z powrotem. Opis fakt był poetycki ale opony lakier i cała reszta jest widoczna i do oceny indywidualnej. Wnętrza nie widać, a to zostało dobrze zrobione. Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na "kacajach".

Senior Member Avatar Tomek2071
    Motocykl
    Yamaha xtz 750 super tenere

Domyślnie

Za tego Pana to masz już u Marcina przechlapane ,, Pan Marcin" Co do Teresy to nie rozumiem jak można sprzedać Teresę ja mojej nie sprzedaje- przyjaciela sprzedawać ??? Wsiadam na Teresę i jestem innym człowiekiem, przed ruszeniem w trasę po ruszeniu i ludzi fajnych poznałem dziki Teresie

Junior Member
    Motocykl
    CRF 1000

Domyślnie

Tomku, Teresa kupiona w konkretnym celu. Do tej pory jeździłem Kawasaki VN 1700 Voyagerem, Yamahę kupiłem żeby się przekonać do nieutwardzonych dróg, Kamoli itp. Zaraziła mnie swoją dzielnością i możliwościami, super bawiłem się na wyjeździe do Albanii z kumplami. Ale ze względu na dość słabe hamulce musiałem dokonać kolejnego kroku, sprzedałem Kawasakę i Tereskę, zakupiłem NAT. Nie ukrywam że jestem super zadowolony. Na tym sprzęcie też można poznać fajnych ludzi. Chociażby takich jak na tym forum . Pozdrawiam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia