Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [S] Kufry alu - Made in Hiszpan - 45L

Senior Member Avatar Neno
    Motocykl
    XT660R
    GG
    GG: 64513

Domyślnie [S] Kufry alu - Made in Hiszpan - 45L

Zalegają mi takie na stanie...
    Kufry używane (kupione jesli dobrze pamiętam w 2011r.), stan bdb - były ze mną tylko na dwóch wyjazdach (bez upadków) : Transalpem w Maroku - 14dni i XT660R w Grecji - 10 dni. Bez wgniotek itp uszczerbków.
    Szerokość motocykli z tymi kuferkami to w Transalpie 91cm, w przypadku Yamahy XT660R- 88cm - miałem stelaże również od Hiszpana.
    W cenie akcesoria potrzebne do zamontowania ich na niemal każdym stelażu (trzeba jednak dospawać co nieco będzie) + dwa kanistry - każdy mieszczący 3L paliwa .
    Solidne! Waga ok 5,5 kg/szt..
    Wymiary: 49 cm x 23 cm x 43 cm(h)
    Pojemność ok. 45-47L
    Góra kufra zabezpieczona folią bezbarwną.
    Rączki z pasków - tak jak widać na zdjęciach, uchwyty na butelki.
    Dwa zamki w każdym kufrze - bez zawiasów.
    Cena... zacznijmy od 1.200 zł.

Ojciec Założyciel Avatar fxrider
    Motocykl
    R1100GS, 990

Domyślnie

Hej,
    mógłbyś wrzucić jakieś foto jak wygląda system mocowania od strony motocykla ? Czy to może jest kompatybilne z którymś z popularniejszych systemów mocowań ? Zastanawiam się ile byłoby pracy z przerobieniem moich stelaży pod to.
    BTW. na wycieczkę, na którą montowałbym oponę kostkową to brałbym jednak sakwy.

pozdrawiam, Adam

Motocykl
    XT660R
    GG

Domyślnie

Cytat Napisał fxrider Zobacz post
    Hej,
    mógłbyś wrzucić jakieś foto jak wygląda system mocowania od strony motocykla ? Czy to może jest kompatybilne z którymś z popularniejszych systemów mocowań ?
    Nie jest kompatybilny z niczym niestety. Fotkę postaram się na dniach zrobić i przesłac: kufrów i stelaża

Cytat Napisał fxrider Zobacz post
    BTW. na wycieczkę, na którą montowałbym oponę kostkową to brałbym jednak sakwy.
    To był wyjazd asfaltowy... dojeżdżałem kostkę, która w temp. powyżej 15*C pięknie się klei na suchym. Rzadko zakładam typowe asfaltowe gumy.

Ojciec Założyciel Avatar fxrider
    Motocykl
    R1100GS, 990

Domyślnie

Cytat Napisał Neno Zobacz post
    Nie jest kompatybilny z niczym niestety. Fotkę postaram się na dniach zrobić i przesłac: kufrów i stelaża
    Szkoda, bo gdzieś wyczytałem, że to mogło być rżnięte z SWMOTECH, a akurat mam takie stelaże (swoją drogą całkiem niegłupie, bo jest do nich dostępna masa adapterów pod inne systemy). Podeślij, proszę, foto stelaża, najchętniej z orientacyjnym rozstawem punktów mocujących - a nóż widelec...

pozdrawiam, Adam

Motocykl
    XT660R
    GG

Domyślnie

Kuferki chyba sprzedane. Potwierdzę we wtorek.

Uprawnienia