Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dźwignia hamulca tylnego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Dźwignia hamulca tylnego

    W związku z tym, że dzisiaj po kolejnym wygięciu, dokonała żywota moja dźwignia tylnego hamulca, mam takie pytania:
    1. Czy ktoś spotkał się z jakimś zamiennikiem tego elementu?
    2. Czy robił ktoś ewentualnie jakieś "rzeźby" tej dźwigni, żeby ją usprawnić?
    Moja złamała się mniej więcej w połowie, pod śródstopiem i niestety została w jakieś koleinie na trasie, więc czeka mnie wymiana lub próba jakiegoś tuningu.
    Chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach.

    #2
    Chciałbym odświeżyć powyższy temat.
    Z uwagi na brak dźwigni hamulca na używkach i w ASO (był po 260zł) oraz to ze mój przechodzi właśnie ostatnie wcielenie (więcej spawać się go nie da) chciałbym zapytać :
    1. Czy ktoś znalazł zamiennik pasujący do 750?
    2. Czy ktoś ma patent na składaną dźwignę hamulca (podczas gleby), co teoretycznie mogłoby wydłużyć jej żywotność?
    3. Czy ktoś ma patent na regulacje wysokości (ta w manualu jest zbyt mała)?
    4. Czy ktoś dorabiał już tą dźwignię (jako nowy element) i zechce podzielić się namiarami na sprzedawcę lub ma rysunek wymiarowy dźwigni hamulca?
    Dopytuje się o to bo jeśli nie znajdę innego rozwiązania będę musiał dorobić nowy pedał hamulca , a skoro będę dorabiał to może udałoby się zrobić go lepszym niż ten fabryczny.

    Komentarz


      #3
      Wiele osób cięło oryginalny pedał i wstawiało końcówkę z DRki. Chyba mam gdzieś taki jeszcze ( cały od DR), ale bez ori nic nie zdziałasz.

      Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

      Komentarz

      Pracuję...
      X