Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rok produkcji xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rok produkcji xtz 750

    Panowie mam takie nietypowe dość pytanie. Mam xtz 750 kupiona bezpośrednio od Niemca. Jest zarejestrowana jako rocznik 1990. I teraz mam pytanie, jak można sprawdzić jaki jest rzeczywisty rok produkcji motocykla? Czy są jakieś części na których będzie oznaczony faktyczny rok produkcji motocykla? Dodam że nr ramy jest z 1990 roku. Pytam dlatego ponieważ od wczoraj wieczora naszła mnie refleksja że mój motocykl niekoniecznie jest z 1990 roku.. Proszę o pomysły odnośnie weryfikacji wieku motocykla

    #2
    Wrzuć fotkę
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Na palstikach od wewnętrznej strony, na wytloczce siedzenia od spodu, na przewodach hamulcowych, na obreczach kół tam wszędzie są daty produkcji. Przeważnie miesiąc i rok. Powinny być z tego samego rocznika względnie plus/minus jeden od tego co pokazuje nr. ramy. Wpisem w dowodzie nie ma się co sugerować. W większości krajów datę pierwszej rejestracji wpisuje się jako datę produkcji. Motocykl wyprodukowany powiedzmy w 89 może mieć 90 czy nawet 91. Na forum jest gdzieś link do strony gdzie są wzory lakierowania dla poszczególnych roczników. Tam sprawdzisz.
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        TŽnŽrŽ, Tenere, Motorrad, Motor France, Sonauto, Peterhansel, YZE, Gaston Rahier, XT, Rallye Tenere, Yamaha, MotorrŠder, Paris Dakar, Belgarda, Byrd, Rallye Dakar

        Komentarz


          #5
          numbers.jpg

          Komentarz


            #6
            Jak jest w dobrym stanie, to rok nie ma znaczenia

            Komentarz


              #7
              Ja na przykład mam Szwajcara, w dowodzie mam rok produkcji 94 (bo tak była pierwsza rejestracja), a po malowaniu widzę e to 90 rok i tego się trzymam

              Komentarz

              PracujÄ™...
              X