Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Poszukuję xtz 660

Junior Member
    Motocykl
    Suzuki GS 500

Domyślnie Poszukuję xtz 660

Cześć, jestem nowy na forum

Chciałem się poradzić, otóż noszę się z zamiarem yamahy tenere xtz 660 i napotkałem takie ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...5-IDy0SeN.html

Informacji nie ma prawie w ogóle, ale jak oceniacie ten motocykl i czy przy założeniu ,że i tak chce zainwestować w wymiane paru części i jeżeli silnik bedzie zdrowy to warto?

Pozdrawiam

Guru Member Avatar piotr13
    Motocykl
    xtz 660 xj 900 S

Domyślnie

Ma kilka dodatków, wizualnie jest niezła. Kwestia jak wygląda mechanicznie. Cena jest jak na takie wyposażenie dość niska więc może ktoś nie chce się ładować w koszta. Choć cena może być zimowa. Trza jechać i obejrzeć. Sprawdź silnik, zawieszenie tylne co na centralce jest łatwiejsze i jak bedzie względnie dobrze można by brać. Nawet jeżeli dołożyć trzeba będzie tysiąc czy nawet dwa. Jeżeli pięć będzie kopcił a amor z kiwaczką słaby to odpuść.

- - - Zaktualizowano - - -

Ma kilka dodatków, wizualnie jest niezła. Kwestia jak wygląda mechanicznie. Cena jest jak na takie wyposażenie dość niska więc może ktoś nie chce się ładować w koszta. Choć cena może być zimowa. Trza jechać i obejrzeć. Sprawdź silnik, zawieszenie tylne co na centralce jest łatwiejsze i jak bedzie względnie dobrze można by brać. Nawet jeżeli dołożyć trzeba będzie tysiąc czy nawet dwa. Jeżeli piec będzie kopcił a amor z kiwaczką słaby to odpuść.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

Uprawnienia