Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ruszyły zapisy na X edycję RAJDU PAŁUK!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
    A slad np gpx można dostać w dniu rajdu?

    Nie robimy.
    Ale widzę, że na rok 2020 rok na XI edycję trzeba będzie przygotować. Co raz więcej ludzi pyta...

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez kwachu Zobacz posta
      Nie robimy.
      Może pomyślcie, jest jeszcze trochę czasu,
      to prosta rzecz, wystarczy że ktoś objedzie trasę z jakąś aplikacją i po sprawie.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #18
        Albo narysuje w BaseCampie

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez qbalon Zobacz posta
          Albo narysuje w BaseCampie

          Mamy tysiąc innych ważnych spraw na głowie a mocy przerobowych brak. Trasa cały czas jest w trakcie ustalania bo zależy od miejsc w których bedą zlokalizowane zadania....
          Także ten tego no....

          Komentarz


            #20
            Luz. Nic na siłę. Niczego nie narzucam. Trzymam kciuki za powodzenie całej akcji!

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez qbalon Zobacz posta
              Luz. Nic na siłę. Niczego nie narzucam. Trzymam kciuki za powodzenie całej akcji!

              Dziękować!!

              Komentarz


                #22
                Tomku po analizie za i nawet przeciw musiał bym wyjechać tydzień wcześniej aby trafić na rajd, zajeżdżając do ciebie. Reasumując propozycja Kwacha jest najrozsądniejsza i grono do "nocnych ......... rozmów".

                Komentarz


                  #23
                  Hmm to trzeba przemyśleć no i zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                    Hmm to trzeba przemyśleć no i zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria

                    Komentarz


                      #25
                      ...po analizie dogłębnej plusów ujemnych i minusów dodatnich, wyszło mi coby dojechać na rajd zajeżdżając do Ciebie Tomku musiałbym ruszyć tydzień wcześniej. Tak więc koncepcja Kwacha jest najrozsądniejsza, spotykamy się w piątek w tym ośrodku. Teraz pytanie do Kwacha. Czy szutry to faktycznie szutry, czy może piachy. Jak to faktycznie wygląda.

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      oooo coś się zdublowało

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez maciekborowy Zobacz posta
                        ...po analizie dogłębnej plusów ujemnych i minusów dodatnich, wyszło mi coby dojechać na rajd zajeżdżając do Ciebie Tomku musiałbym ruszyć tydzień wcześniej. Tak więc koncepcja Kwacha jest najrozsądniejsza, spotykamy się w piątek w tym ośrodku. Teraz pytanie do Kwacha. Czy szutry to faktycznie szutry, czy może piachy. Jak to faktycznie wygląda.

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        oooo coś się zdublowało

                        Kwachu odpowiada:
                        Na rajdzie na trasie trudnej spotkasz chyba każdy rodzaj nawierzchni na trasie. Od "dobrych" asfaltów poprzez ujowe asfalty najeżone dziurami, drogi piaszczyste, szutrowe, drogi z białego kamyczka, no generalnie na Pałukach mamy tu wszystko. Próby terenowe na żwirowniach, jakieś prywatne tory krosowe....
                        Tylko trzymać kciuki aby nam się wszystko udało zapiąć na ostatni guzik!

                        Komentarz


                          #27
                          no to się zarejestrowałem. do miłego.....

                          Komentarz


                            #28
                            Dobra to ja też jak to się skończy to nie wiem

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                              Dobra to ja też jak to się skończy to nie wiem

                              No jak ma się skończyć ? Dobrze się skończy ))) A jak jeszcze staniesz na podium to już w ogóle...)))

                              Komentarz


                                #30
                                Miałem na myśli nasze spotkanie z Maćkiem [emoji6]
                                A żebym stanął na podium musi być spełnione kilka warunków [emoji851]
                                Kilku misi złapać gumę
                                Paru zabłądzić
                                Komuś musi nawalić silnik
                                A reszcie zabraknąć paliwa
                                [emoji23][emoji2957][emoji23]


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X