Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ruszyły zapisy na X edycję RAJDU PAŁUK!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ruszyły zapisy na X edycję RAJDU PAŁUK!

    Jak w temacie! Może dla przypomnienia:
    Od wielu lat jeżdżę Transalpem. Ten motocykl pomaga mi przy organizacji rajdu.
    Rajd Pałuk to dwie trasy: Asfaltowa trudna ( dla dużych enduro ) i asfaltowa łatwa ( ścigacze, czopery ect )
    Tylko u nas są zadania, których nie widziałem na innych rajdach: wyścigi samochodami na placu, przebijanie balonów o zgrozo łyżką od koparki, wózki widłowe ect ect....
    To również próby terenowe - przejazdy po starych żwirowniach , "parowach" , prywatnych torach krosowych.
    Polecam zajrzeć na yt i pooglądać filmiki z różnych lat.
    Jeżeli ktoś chciałby przenocować już od piątku - nie ma problemu - dzwonić do Nikodema ( http://www.howsmerzyn.pl/osrodek.html )
    Mamy fajne nagrody, zajebiste puchary robione specjalnie na Rajd ( w tym roku pierwszy raz pucharem za pierwsze miejsce jest tłok od lokomotywy!!!! ))
    Mam nadzieję, że i tym razem xtz y licznie odwiedzą Pałuka!
    Jeżeli macie pytania - najlepiej "pytać o wszystko " na fb w naszej zakładce.

    Do zobaczenia na starcie!



    Zapisy na www.tiris.pl
    Aktualne info na fb na "Rajd Pałuk".

    #2
    Ja się wybieram

    Komentarz


      #3
      Ku..wa znów jakiś rajd na orientację i zdobywanie punktów. A można od razu dostać ślad i się tylko przejechać trasą? Oczywiście bez klasyfikacji ale z pełnymi opłatami.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Ja sie nie znam ze wsi jestem
        mi tam wszystko jedno blisko mam co mi szkodzi - dojadę do mety to dobrze nie dojadę też dobrze
        Byle z domu wyjechać

        Komentarz


          #5
          Ja tyż ze wsi.... a nawet z lasu.
          Tomku a jak daleko masz na ten Pałuk? Bo nie wiem czy zamawiać noclegi, czy wpraszać się do Ciebie?
          Ważne coby się przejechać......a po drugie po co mi tłok z lokomotywy jak nie mam lokomotywy.

          Komentarz


            #6
            Witaj Macieju 80-90 kilometrów - wybór należy do ciebie
            ale czy my dojedziemy potem na te Pałuki to nie wiem
            Ostatnio jak Moto tramp z Wulkanem nocowali u mnie w drodze na mazury - to nie za wiele tych mazur zobaczyli

            Komentarz


              #7
              Kurła - Panowie - dawać na ośrodek już od piatku na rajd ! też chce się napić ! ?

              Komentarz


                #8
                Trzeba to przemyśleć

                Komentarz


                  #9
                  Hej. Napisze ktoś czym się różni trasa łatwa od trudnej skoro obie asfaltowe?

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez kalwar Zobacz posta
                    Hej. Napisze ktoś czym się różni trasa łatwa od trudnej skoro obie asfaltowe?
                    Na te pytanie na pewno odpowie ci kolega Kwachu. Choć nie byłem nigdy i tylko z tego co widziałem z relacji z poprzednich rajdów , to tak myślę że chodzi w trudnej asfaltowej o to ,że jest więcej zjazdów w teren i zadań w terenie. Choć mogę się mylić . Więc też pytanie do kolegi organizatora , jaka jest dokładnie różnica??

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    A śledzę też wątek na ADVrider odnośnie zlotu wiosennego i widzę że też coś myślą o weekendzie przed Wielkanocą , więc oba rajdy mogą wypaść w tym samym terminie i będzie losowanie co do wyboru.

                    Komentarz


                      #11
                      Pawloo78 - dokładnie jest tak jak napisałeś. Trasa trudna to odpowiednik trasy szutrowej czy też "adwenczer" na innych imprezach. Na ostatniej edycji na 108km trasy aż 68km to drogi szutrowe, dojazdy do zadań czy też próby w terenie.... Polecam zobaczyć kilka filmików na yt. Wpisz po prostu Rajd Pałuk....
                      Jeszcze raz zapraszam!
                      Zapisy na www.tiris.pl

                      Komentarz


                        #12
                        Ok. Dzięki za info.

                        Komentarz


                          #13
                          a jest możliwość dostania mapki w formie rolki do roadbooka?

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez motif Zobacz posta
                            a jest możliwość dostania mapki w formie rolki do roadbooka?
                            Raz tam komuś zrobiliśmy ... i nie przyjechał gość. Od tego czasu już nie robimy ....

                            Komentarz


                              #15
                              A slad np gpx można dostać w dniu rajdu?
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X