Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Poszukuję Super Tenere XTZ 750 tylko południowa Polska

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Poszukuję Super Tenere XTZ 750 tylko południowa Polska

    Witam serdecznie

    Poszukuje Super Tenere 750, okręg poszukiwań ograniczam do południowej Polski (ze względu na zimę i związane z tym ograniczenia logistyczne).

    budżet do 10 k

    Wymagania:
    - przede wszystkim dobry stan i oryginalność
    - przebieg "Polski" max 60 tys, dla motocykli sprowadzonych nierejestrowanych max 100 tys
    - zdrowy silnik bez kopcenia czy poboru oleju przekraczającego standardy
    - Może być golas, może być doposażony
    - rocznik nie gra roli
    - malowania wszystkie prócz tego z 1996 roku (brązowe), preferowane białe, czarne, szare.

    pozdrawiam
    Piotr Prezes

    #2
    użytkownik guliwer może Ci pomóc.

    ps. przebieg ustawisz sobie jaki będziesz chciał.
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #3
      Dlatego piszę że jeśli motocykl jest sprowadzony to może mieć i 100 tys - zrobię sobie ile będę chciał. jak juz jest zarejestrowany, najlepiej niech ma jak najmniej.

      Komentarz


        #4
        Ja mam taki, ale nie sprzedam ale przyznam że miałem przez chwile takie plany żeby go zmienić na Caponorda - bo mi sie bardzo spodobał . Ale mi przeszło

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
          Ja mam taki, ale nie sprzedam ale przyznam że miałem przez chwile takie plany żeby go zmienić na Caponorda - bo mi sie bardzo spodobał . Ale mi przeszło
          no ale kolega szuka tylko z południa , wiec do nas i tak mu by było za daleko ,a szkoda bo może sprzedał bym mu moja Terese (w końcu szuka porobionej)

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
            no ale kolega szuka tylko z południa , wiec do nas i tak mu by było za daleko ,a szkoda bo może sprzedał bym mu moja Terese (w końcu szuka porobionej)
            Haha jednak Royal Star siedzi w głowie?

            Prezes - również polecam guliwera.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez zz44 Zobacz posta
              Haha jednak Royal Star siedzi w głowie?

              Prezes - również polecam guliwera.
              Royal star to nie moje klimaty , ani inny typu Cruiser.
              Ale po głowie chodzi mi coś innego , tylko raczej nie na ten rok ,no chyba że faktycznie znalazł by się dobry kierownik dla mojej Tenerki.

              Komentarz


                #8
                Myślałem nad Caponordem ale mój kolega mechanik wybił mi go z głowy, jego zdaniem Aprilia ma takie problemy z elektryką i dostępem do części zamiennych że nie widzi on sensu pchać się w te motocykle. Po drugie capo to taki nie oszukujmy się, zwykłe moto, a super tenere to jeżdżąca legenda.

                Kto to jest ten cały Guliwer i skąd on jest?
                Ostatnio edytowany przez Prezes; 5263.

                Komentarz


                  #9
                  Panie Prezesie dzwoń do kolegi Roberta 506 436 335 ma do oddania wszystkomającą super tenerke w budżecie 10tyś zł.

                  Komentarz


                    #10
                    Jutro dzwonię, tylko skąd on jest?

                    Komentarz


                      #11
                      Mam ładną sztukę, ale centralna Polska:
                      8 999 zł: Witam, posiadam na sprzedaż Yamahę XTZ 750 Super Tenere z 1991r. Motocykl zadbany, w moim posiadaniu od 4 lat, przez ten czas został doinwestowany i przygotowany na dalekie trasy. Zostało zrobione między innymi -Nowe

                      Komentarz


                        #12
                        Mam do sprzedania xtz 750 Krosno rok 94 47 tyś przebieg więcej na tel. 669666689

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X