Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akumulator do XT660ZA z ABS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660Z] Akumulator do XT660ZA z ABS

    Witam Wszystkich.

    Niestety po zimowym postoju akumulator w mojej Tenerce padł. Mam wersję XT660ZA z ABS z 2013r i akumulator jest umiejscowiony, moim zdaniem idiotycznie, pod zbiornikiem paliwa (pod kanapą jest pompa ABSu) Czy ktoś z Was ma podobne moto i może mi podpowiedzieć jak się tam dostać, żeby chociaż podpiąć miernik albo prostownik bez demolowania połowy motocykla?

    Z góry dzięki za pomoc

    #2
    Masz instrukcje obsługi motocykla?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Yamaha TENERE XT660ZA Manual Online: checking the wheel bearings, Battery. The Front And Rear Wheel Bearings Must Be Checked At The Intervals Spe- Cified In The Periodic Maintenance And Lubrication Chart. If There Is Play In The Wheel Hub Or If The Wheel Does Not Turn Smoothly, Have A...


      - - - Zaktualizowano - - -

      Zdjęcie tego baku to nie jest jakaś straszna filozofia ale może jest jakiś prostszy sposób?

      Komentarz


        #4
        Na wierzchu rozrusznika masz podłączony plus z aku, masę dajesz na inny element ramy najlepiej na masę od silnika i ładujesz aku.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Dzięki w wolnej chwili spróbuję.

          Komentarz


            #6
            Witam ponownie Kolegów. Kupiłem nowy akumulator EXIDE i po miesiącu stania moto znowu się rozładował. Nie padł do zera ale rozrusznik nie chciał zakręcić. Po podładowaniu ożył. Czy przyczyną może być alarm zamontowany w moto?
            Mam Patrolline HPS545N założony przez poprzedniego właścicela w ASO. Jeżeli nie alarm to ewentualnie co innego?

            Komentarz


              #7
              Odłącz go i będziesz miał pewność, ale moim zdaniem to właśnie to.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz

              Pracuję...
              X