Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znak rozrzadu na wale.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Znak rozrzadu na wale.

    Mam mały problem z ustawieniem rozrządu w dużej teresie. Według materiałów jakie znalazłem na kole magnesowym powinien być znak T według ktorego ustawiamy rozrząd. Natomiast u mnie go nie ma. Jest za to takie jakby H a chwilę dalej pojedyncza pionowa kreska. To który znak jest tym właściwym?

    #2
    A co masz na kołach wałków?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Ex i In tam się wszystko zgadza

      Komentarz


        #4
        Jak masz w poziomie znaki na wałkach to wszystko jest ok.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Ale nie o to chodzi. Rozrzad rozebralem do regulacji i jak zacząłem skladac to zglupialem i nie wiem jak to na dole ustawić. I nie pamiętam jak to złożyłem wcześniej.

          Komentarz


            #6
            Dobra chyba się dokonałem co do czego jest. Znaczek H służy z tego co zrozumialem do wyznaczenia gmp podczas pomiaru ciśnienia sprezania a kreska do ustawiania rozrządu.

            Komentarz

            Pracuję...
            X