Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wulkanizacja Warszawa - Bemowo - Bielany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Byłem i dzwoniłem, gość ma tylko statyczna wyważarkę i czekać trzeba bo robi w większości samochodowe gumy, teraz kolejka bo zmiana zimówek.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      Ja ostatnio korzystałem z usług Firsstop Fabryczna 93D, 05-270 Marki.
      Przywozisz koło i oponę ,wymiana 10 minut , płacisz 50 zeta.
      Jestem zadowolony , konkretna profesjonalna obsługa.
      Natomiast wcześniej naciąłem się na pedałów Motogumka i z całego serca nie polecam.
      Papacool

      Komentarz


        #18
        Panowie, podpowiedzcie gdzie w Warszawie i na północ od niej znajdę warsztat który wymieni i wyważy opony. Dzięki!

        Komentarz


          #19
          Ja wczoraj robiłem u szparaga w Stajnia Motocyklowa,
          mam blisko więc nie szukałem na razie nic innego, ma wyważarkę elektroniczną więc robi od ręki wszystko jak się umówisz a nie lepi jak nie jeden bez pojęcia ciężarków na czuja licząc że się uda.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
            Ja wczoraj robiłem u szparaga w Stajnia Motocyklowa,
            mam blisko więc nie szukałem na razie nic innego, ma wyważarkę elektroniczną więc robi od ręki wszystko jak się umówisz a nie lepi jak nie jeden bez pojęcia ciężarków na czuja licząc że się uda.
            Oj pane.. na elektronicznej to dopiero można naściemniać. Moc migające światełka, cyferki, tabelki, kolorki mają potężną. Kierowałem przez kilka lat warsztatem który obsługiwał pod kątem ogumienia setki fur to wiem jak. Na statycznej nic sie nie oszuka. Ale ja to w ogóle jestem zdania, że nowe opony to se można ważyć..

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
              Na statycznej nic sie nie oszuka.
              problem w tym że nie znalazłem gościa który dobrze to ogarnia w sensownym czasie
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #22
                W sensownym czasie czy terminie?

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez Rysiu Zobacz posta
                  W sensownym czasie czy terminie?
                  Czasie, to znaczy że przyjeżdżam na moto albo z kołem i po 15-20 min odbieram wyważone koło albo moto ze zmienioną oponą i co najważniejsze nie bije po łapach podczas jazdy i nie ma 40 sztuk ciężarków na feldze.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #24
                    Na statycznej to za bardzo samego wyważenia nie przyśpieszysz

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X