Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wulkanizacja Warszawa - Bemowo - Bielany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wulkanizacja Warszawa - Bemowo - Bielany

    Z przykrością musiałem się z tym pogodzić że Hubert zamknął Moto Gumy,
    nie było chętnego żeby to dalej ciągnął więc
    szukam zakładu wulkanizacji w okolicach Bemowa, cena nie gra roli, ważne żeby umiał gość ogarniać koła dętkowe i wyważarkę do 21 cali,
    oczywiście wiem zaraz pojawią się głosy że kola wyważa się najlepiej na wyważarce statycznej
    ale do tego trzeba ogarniętego gościa, który nie nawali 20 ciężarków na felgę i zrobi to w 10 min, nie oszukujmy się, tacy już prawie wyginęli,
    więc warsztat musi mieć sprawną oczywiście a nie pokazującą głupoty wyważarkę automatyczną.

    Od razu uprzedzam, nie podsyłajcie linków do fejsa bo je mogę sobie tylko w d.. wsadzić.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Osz kurde. Czemu zamknął?

    Jak potrzeba to sie polecam. Ale wyważarka statyczna i południowa cześć warszawy.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
      Osz kurde. Czemu zamknął?
      No niestety, oponeo i inne magazyny niszczą takie małe zakłady cenami a płacić za lokale i pracowników trzeba.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        kufa
        Pzdr!
        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          No niestety, oponeo i inne magazyny niszczą takie małe zakłady cenami a płacić za lokale i pracowników trzeba.
          Niestety to świetnie rozumiem. Tez przestaliśmy sprzedawać opony. Zysk na handlu to czasem 5zł (albo i jeszcze mniej) a ewentualnego gadania później czemu opona jest z zeszłego roku (autentyczne pytanie w styczniu) czemu głośna, dlaczego nie trzymała na lodzie itp Teraz namawiam klientów żeby kupili sobie gdzieś indziej. Wypadałoby doliczyć 10% marzy, bo zamówienie, zamrożenie kasy, praca magazynu, mojego przy wprowadzaniu i zdjęciu ze stanu a później często gadanie, ze na pewno gdzie indziej klient kupiłby świeższą. Tak wiec od dwóch lat właściwie nie załatwiam opon dla prywatnych odbiorców. Nie ma sie co szarpać o 5zł a 10% jest we wspomnieniach sprzed lat.

          W dobie zakupów z netu, maziania po telefonie paluchem ostatnio kupuję już prywatnie produkty nie tam gdzie zaoszczędzę 5 zyla, ale tam gdzie profesjonalnie mi doradzą, będzie właściwa obsługa itp. Np zależy mi na utrzymaniu osiedlowej apteki, małego spożywczaka czy innego szewca. W niektórych rejonach warszawy jest już tak, że nie masz w okolicy apteki, warzywniaka albo kiosku ruchu bo się nie opłacało. Człek oszczędzi kilka złotych i czuje sie jak generał. A później rozgląda się za jakimś drobiazgiem i albo stoi w korkach do centrum bo tam jeszcze coś idzie załatwić, albo kupuje u chińczyka i czeka dwa miesiące. Brawo my

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
            W dobie zakupów z netu, maziania po telefonie paluchem ostatnio kupuję już prywatnie produkty nie tam gdzie zaoszczędzę 5 zyla, ale tam gdzie profesjonalnie mi doradzą, będzie właściwa obsługa itp. Np zależy mi na utrzymaniu osiedlowej apteki, małego spożywczaka czy innego szewca. W niektórych rejonach warszawy jest już tak, że nie masz w okolicy apteki, warzywniaka albo kiosku ruchu bo się nie opłacało. Człek oszczędzi kilka złotych i czuje sie jak generał. A później rozgląda się za jakimś drobiazgiem i albo stoi w korkach do centrum bo tam jeszcze coś idzie załatwić, albo kupuje u chińczyka i czeka dwa miesiące. Brawo my
            Weź to powiedz Zbigowi i jego synowi, jak w handlopexie dętka kosztuje 45 a u Huberta 70 to zawsze kupią tam gdzie taniej żeby tylko nie dać zarobić innemu.

            No ale nic, temat schodzi na ekonomię,

            to ktoś może polecić jakąś wulkanizację na bemowie?

            Wczoraj dostałem od kolegi janasa parę linków,
            zainteresował mnie greenworkshop.pl Herbowa 23 był ktoś?
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Wszystkiemu winien jest zły i zawiły system podatkowy, który niszczy małych a gloryfikuję korpo, ja już od dawna kupuję w sklepach rodzinnych z mojej okolicy.I jak policzyć czas i paliwo zaoszczędzone na dojechaniu do marketu to wychodzi sporo taniej .Trzeba tez pamiętać że to oni płaca podatki i to z ich podatków utrzymuje się gmina.Jak zarabiają to też kupują i następny zarabia- mechanik - budowlaniec itd

              Komentarz


                #8
                Marcin, znalazles jakies fajne miejsce?
                Pzdr!
                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                Komentarz


                  #9
                  No właśnie nie,
                  jedynie na Mokotowie u Szostaka jest pewne miejsce ale daleko, moto szklarnia coś tam robią podobno ale nie byłem.
                  Po majówce pewnie bedę zmieniał gumy i coś trzeba będzie wybrać.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Mam dobre miejsce, ale w miedzylesiu

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Rysiu Zobacz posta
                      Mam dobre miejsce, ale w miedzylesiu
                      Ale to tajemnica, czy mozesz publicznie napisac?

                      O Motoszklarni (to ci w Markach, nie?) slyszalem bardzo rozne opinie serwisowe, ale zadna nie byla "wulkanizacyjna"...
                      Pzdr!
                      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                      Komentarz


                        #12
                        Motopower na trakcie lubelskim. Nie wiem jak chłopaki stoją z terminami, ja mam u nich od ręki wymianę

                        Komentarz


                          #13
                          Ale oni mają tylko statyczną wyważarkę.
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            Hmmm...dynamiczna też stoi

                            Komentarz


                              #15
                              Opony, serwis opon, Wulkanizacja, naprawa, sprzedaż, wymiana, opony motocyklowe


                              Zmieniałem tutaj gumy w dwóch motocyklach, co prawda zawoziłem same koła na przekładkę. Warsztat nie wzbudza zaufania za to gościu jak najbardziej wydaje się, że zna się na rzeczy z resztą sam jest motocyklistą to zawsze miło mijał czas na rozmowie. Ja osobiście polecam.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X