Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Temat: Wulkanizacja Warszawa - Bemowo - Bielany

Nie wylewa za kołnierz Avatar marcinjunak
    Motocykl
    KTM 950 ADV, I dream about... little more orange power :)
    GG
    GG: 2320727

Domyślnie Wulkanizacja Warszawa - Bemowo - Bielany

Z przykrością musiałem się z tym pogodzić że Hubert zamknął Moto Gumy,
    nie było chętnego żeby to dalej ciągnął więc
    szukam zakładu wulkanizacji w okolicach Bemowa, cena nie gra roli, ważne żeby umiał gość ogarniać koła dętkowe i wyważarkę do 21 cali,
    oczywiście wiem zaraz pojawią się głosy że kola wyważa się najlepiej na wyważarce statycznej
    ale do tego trzeba ogarniętego gościa, który nie nawali 20 ciężarków na felgę i zrobi to w 10 min, nie oszukujmy się, tacy już prawie wyginęli,
    więc warsztat musi mieć sprawną oczywiście a nie pokazującą głupoty wyważarkę automatyczną.

Od razu uprzedzam, nie podsyłajcie linków do fejsa bo je mogę sobie tylko w d.. wsadzić.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Guru Member Avatar Prince
    Motocykl
    XTZ660 92r XR650R

Domyślnie

Osz kurde. Czemu zamknął?

Jak potrzeba to sie polecam. Ale wyważarka statyczna i południowa cześć warszawy.

Motocykl
    GG

Domyślnie

Cytat Napisał Prince Zobacz post
    Osz kurde. Czemu zamknął?
    No niestety, oponeo i inne magazyny niszczą takie małe zakłady cenami a płacić za lokale i pracowników trzeba.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Senior Member Avatar qpcio
    Motocykl
    LC8 990 Adv 2009

Domyślnie

kufa
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde Hidden Content

Guru Member Avatar Prince
    Motocykl
    XTZ660 92r XR650R

Domyślnie

Cytat Napisał marcinjunak Zobacz post
    No niestety, oponeo i inne magazyny niszczą takie małe zakłady cenami a płacić za lokale i pracowników trzeba.
    Niestety to świetnie rozumiem. Tez przestaliśmy sprzedawać opony. Zysk na handlu to czasem 5zł (albo i jeszcze mniej) a ewentualnego gadania później czemu opona jest z zeszłego roku (autentyczne pytanie w styczniu) czemu głośna, dlaczego nie trzymała na lodzie itp Teraz namawiam klientów żeby kupili sobie gdzieś indziej. Wypadałoby doliczyć 10% marzy, bo zamówienie, zamrożenie kasy, praca magazynu, mojego przy wprowadzaniu i zdjęciu ze stanu a później często gadanie, ze na pewno gdzie indziej klient kupiłby świeższą. Tak wiec od dwóch lat właściwie nie załatwiam opon dla prywatnych odbiorców. Nie ma sie co szarpać o 5zł a 10% jest we wspomnieniach sprzed lat.

W dobie zakupów z netu, maziania po telefonie paluchem ostatnio kupuję już prywatnie produkty nie tam gdzie zaoszczędzę 5 zyla, ale tam gdzie profesjonalnie mi doradzą, będzie właściwa obsługa itp. Np zależy mi na utrzymaniu osiedlowej apteki, małego spożywczaka czy innego szewca. W niektórych rejonach warszawy jest już tak, że nie masz w okolicy apteki, warzywniaka albo kiosku ruchu bo się nie opłacało. Człek oszczędzi kilka złotych i czuje sie jak generał. A później rozgląda się za jakimś drobiazgiem i albo stoi w korkach do centrum bo tam jeszcze coś idzie załatwić, albo kupuje u chińczyka i czeka dwa miesiące. Brawo my

Motocykl
    GG

Domyślnie

Cytat Napisał Prince Zobacz post
    W dobie zakupów z netu, maziania po telefonie paluchem ostatnio kupuję już prywatnie produkty nie tam gdzie zaoszczędzę 5 zyla, ale tam gdzie profesjonalnie mi doradzą, będzie właściwa obsługa itp. Np zależy mi na utrzymaniu osiedlowej apteki, małego spożywczaka czy innego szewca. W niektórych rejonach warszawy jest już tak, że nie masz w okolicy apteki, warzywniaka albo kiosku ruchu bo się nie opłacało. Człek oszczędzi kilka złotych i czuje sie jak generał. A później rozgląda się za jakimś drobiazgiem i albo stoi w korkach do centrum bo tam jeszcze coś idzie załatwić, albo kupuje u chińczyka i czeka dwa miesiące. Brawo my
    Weź to powiedz Zbigowi i jego synowi, jak w handlopexie dętka kosztuje 45 a u Huberta 70 to zawsze kupią tam gdzie taniej żeby tylko nie dać zarobić innemu.

No ale nic, temat schodzi na ekonomię,

to ktoś może polecić jakąś wulkanizację na bemowie?

Wczoraj dostałem od kolegi janasa parę linków,
    zainteresował mnie greenworkshop.pl Herbowa 23 był ktoś?
    Hidden Content

Senior Member Avatar Tomek2071
    Motocykl
    Yamaha xtz 750 super tenere

Domyślnie

Wszystkiemu winien jest zły i zawiły system podatkowy, który niszczy małych a gloryfikuję korpo, ja już od dawna kupuję w sklepach rodzinnych z mojej okolicy.I jak policzyć czas i paliwo zaoszczędzone na dojechaniu do marketu to wychodzi sporo taniej .Trzeba tez pamiętać że to oni płaca podatki i to z ich podatków utrzymuje się gmina.Jak zarabiają to też kupują i następny zarabia- mechanik - budowlaniec itd

Motocykl
    LC8 990 Adv 2009

Domyślnie

Marcin, znalazles jakies fajne miejsce?
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde Hidden Content

Motocykl
    GG

Domyślnie

No właśnie nie,
    jedynie na Mokotowie u Szostaka jest pewne miejsce ale daleko, moto szklarnia coś tam robią podobno ale nie byłem.
    Po majówce pewnie bedę zmieniał gumy i coś trzeba będzie wybrać.
    Hidden Content

Member
    Motocykl
    XTZ 750,MZ, WSK

Domyślnie

Mam dobre miejsce, ale w miedzylesiu

Motocykl
    LC8 990 Adv 2009

Domyślnie

Cytat Napisał Rysiu Zobacz post
    Mam dobre miejsce, ale w miedzylesiu
    Ale to tajemnica, czy mozesz publicznie napisac?

O Motoszklarni (to ci w Markach, nie?) slyszalem bardzo rozne opinie serwisowe, ale zadna nie byla "wulkanizacyjna"...
    Pzdr!

Member
    Motocykl
    XTZ 750,MZ, WSK

Domyślnie

Motopower na trakcie lubelskim. Nie wiem jak chłopaki stoją z terminami, ja mam u nich od ręki wymianę

Motocykl
    GG

Domyślnie

Ale oni mają tylko statyczną wyważarkę.
    Hidden Content

Member
    Motocykl
    XTZ 750,MZ, WSK

Domyślnie

Hmmm...dynamiczna też stoi

Junior Member
    Motocykl
    Yamaha TDM 850 4tx

Domyślnie

http://www.opony-serwis.waw.pl/index_pliki/Page362.htm

Zmieniałem tutaj gumy w dwóch motocyklach, co prawda zawoziłem same koła na przekładkę. Warsztat nie wzbudza zaufania za to gościu jak najbardziej wydaje się, że zna się na rzeczy z resztą sam jest motocyklistą to zawsze miło mijał czas na rozmowie. Ja osobiście polecam.

Motocykl
    GG

Domyślnie

Byłem i dzwoniłem, gość ma tylko statyczna wyważarkę i czekać trzeba bo robi w większości samochodowe gumy, teraz kolejka bo zmiana zimówek.
    Hidden Content

Kapitan W Avatar Jarek11
    Motocykl
    Yamaha TDM ,Yamaha XT660z,Jawa 354, Husaberg FE 501

Domyślnie

Ja ostatnio korzystałem z usług Firsstop Fabryczna 93D, 05-270 Marki.
    Przywozisz koło i oponę ,wymiana 10 minut , płacisz 50 zeta.
    Jestem zadowolony , konkretna profesjonalna obsługa.
    Natomiast wcześniej naciąłem się na pedałów Motogumka i z całego serca nie polecam.
    Papacool

Uprawnienia