Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

YAMAHA XTZ 660 z 1993 roku - silnik, gmole, różne graty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] YAMAHA XTZ 660 z 1993 roku - silnik, gmole, różne graty

    Siemacie!

    Zostało mi sporo części po mojej byłej. Kilka rzeczy wystawiłem na OLX:

    1. Silnik - 1300 PLN (szczegóły w ogłoszeniu)

    2. Gmole - 300 PLN (szczegóły w ogłoszeniu)

    3. Rozrusznik - 150 PLN (szczegóły w ogłoszeniu)



    Pozostałe graty wyceniam indywidualnie. Podaję propozycje cenowe do wybranych części. Zrobiłem fotki ogólne i szczegółowe. Przyjrzyjcie się dokładnie. Jeśli interesuje Was coś niewycenionego, to pytajcie, proponujcie.

    Tutaj macie link do galerii w ZDJĘCIACH GOOGLE.



    Na zdjęciach są przedmioty, których nie sprzedaję (chwilowo, albo w ogóle - będę informował niebawem po weryfikacji potencjalnego kupującego). Następujące rzeczy nie są na sprzedaż:
    - ślizg łańcucha
    - linki
    - filtr powietrza
    - rury / kolektory i elementy mocujące wydech (objemki)
    - wentylator chłodnicy
    - pompa paliwa
    - osłona łańcucha
    - wahacz


    Moje propozycje cenowe na wybrane elementy:

    4. Ślimak / napęd prędkościomierza (drugi gratis, bo któryś jest uwalony) - 35 PLN

    5. Osłona silnika / płyta pod silnik - 60 PLN

    6. Zegary / liczniki - 50 PLN

    7. Obudowa filtra powietrza / AIRBOX - 60 PLN

    8. Chłodnica - 50 PLN

    9. Błotnik tylny / chlapacz z lampą i żarówką, ale bez klosza, same bebechy - 70 PLN

    10. Bak / zbiornik paliwa (bez kranika) - 50 PLN

    11. Włącznik stopu - 10 PLN

    12. Reflektor / lampa przednia (lampa cała, ale pęknięty ten plastik z jej tyłu) - 50 PLN

    13. Zestaw: koło tylne, tarcza hamulcowa tylna (przednia gratis, bo wg mnie jest jakaś krzywa, ale może komuś się przyda), gumki zabieraka, ośka, bez zębatki - 250 PLN


    Pozostałe rzeczy wyceniam w miarę zainteresowania. Są tam stelaże, wężyki, stare kierunkowskazy, przerywacz (chyba), widelec przedni pokolizyjny, więc rury ugięte, ale półka cała, kierownica z włącznikami, stopki, narzędziówka plastikowa, et cetera. Jak coś jeszcze rzuci mi się na oko, to dopiszę tutaj kolejny punkt z propozycją ceny. Jak coś sprzedam, to będę edytował ze stosowną informacją.

    Z założenia NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM. Jeśli komuś to nie pasuje, to proszę szukać części gdzieś indziej. Przeciętna wysyłka kurierem kosztuje ok. 15 PLN. Korzystam z różnych kurierów, a najczęściej znajduję sobie najtańszego u tego oto brokera. Jestem elastyczny, więc może być przesyłka w formie wskazanej przez Kupującego.

    Jestem z Warszawy i najchętniej umawiam się osobiście. Ze stoliczanych kolegów znam Prince'a, który na życzenie może potwierdzić, że ja to ja i git jest. Oględziny i odbiór części mogą odbyć się na Żoliborzu lub Mokotowie (Mordor). Kilka przedmiotów trzymam na stałe w garażu na Saskiej Kępie (silnik, przedni widelec). Można pisać w komentarzach, można pisać w mejlu: mondek MAŁPA op.pl - zaglądam tutaj głównie wieczorami i wtedy odpisuję.

    #2
    Update

    UPDATE


    DO SPRZEDANIA:


    1. Silnik - 1300 PLN (szczegóły w ogłoszeniu)

    2. Gmole - 300 PLN (szczegóły w ogłoszeniu)

    3. Rozrusznik - 150 PLN (szczegóły w ogłoszeniu)

    4. Ślimak / napęd prędkościomierza (drugi gratis, bo któryś jest uwalony) - 35 PLN

    5. Osłona silnika / płyta pod silnik - 60 PLN

    6. Zegary / liczniki - 50 PLN

    7. Obudowa filtra powietrza / AIRBOX - 60 PLN

    8. Chłodnica z wentylatorem - 50 PLN

    9. Błotnik tylny / chlapacz z lampą i żarówką, ale bez klosza, same bebechy - 70 PLN

    10. Bak / zbiornik paliwa (bez kranika) - 50 PLN

    11. Włącznik stopu - 10 PLN

    12. Reflektor / lampa przednia (lampa cała, ale pęknięty ten plastik z jej tyłu) - 50 PLN

    13. Zestaw: koło tylne, tarcza hamulcowa tylna (przednia gratis, bo wg mnie jest jakaś krzywa, ale może komuś się przyda), gumki zabieraka, ośka, bez zębatki - 250 PLN




    SPRZEDANE:

    - ślizg łańcucha
    - linki
    - filtr powietrza
    - rury / kolektory i elementy mocujące wydech (objemki)
    - pompa paliwa
    - osłona łańcucha
    - wahacz
    - gaźnik
    - łącznik lag / stelaż pod błotnikiem

    Komentarz


      #3
      14. Tłumik DOMINATOR + DB KILLER HARD - 350 PLN

      Oto zamówiony ze sklepu zestaw:
      - DB2 | DOMINATOR DBKILLER HARD | 109,00 zł - 1 szt.
      - YA032D | XTZ 660 TENERE 1991-1999 WYDECH: OKRĄGŁY | 449,00 zł - 1 szt.

      LINK DO SKLEPU

      Tłumik ma wgniotkę. Jest ona wynikiem debilnego zachowania "mechanika" (skądinąd niezwykle polecanego w Warszawie, co mnie bardzo dziwi). W prywatnej wiadomości mogę zdradzić, o kogo się rozchodzi, ponieważ nie zwykłem szkalować ludzi, nawet takich cymbałów. Gość wziął nowiusieńki tłumik i skorzystał z nieokrągłej obejmy mocującej. Obejma miała okrągły kształt z jednej strony, z drugiej zaś była prosta. Założył i na siłę skręcił, powodując tę wgniotkę. Próbowałem prostowania metodą gorąco/zimno, ale nie udało się. Zrobiłem stosowne fotografie, żeby zobaczyć, iż można tłumik obrócić wgniotką do motocykla, acz kosztem schowania loga. W moim motocyklu wgniotka była niewidoczna, bo akurat tam występował plastik - dlatego nie zwróciłem na to uwagi przy odbiorze motocykla z "naprawy". Tłumik został zakupiony 04.07.2017. Jeździłem z nim ok. trzy miesiące, do października. Wtedy rozebrałem motor na części. Tłumik jest wewnątrz praktycznie nowy. Bardzo fajnie gada zarówno z DB KILLEREM, jak i bez. Oczywiście dorzucam paragon jako dowód zakupu niezbędny do realizacji pięcioletniej gwarancji.



      15. Cewka zapłonowa plus fajka - 90 PLN.


      Wiatrak, który pojawił się na zdjęciach w albumie wrócił z przymiarki i jest elementem sprzedawanym jako zestaw z chłodnicą (punkt ósmy, cena 50 PLN za zestaw chłodnica + wiatrak).

      Komentarz


        #4
        UPDATE


        SPRZEDANE:

        - ślimak licznika (ten sprawny sprzedany, zostało mi dwa uszkodzone, które oddam za friko)

        Komentarz


          #5
          UPDATE

          Cały czas aktualizuję galerię.

          Oprócz rzeczy wycenionych przeze mnie, na fotografiach jest mnóstwo innych gratów. Praktycznie wszystko jest na sprzedaż. Piszcie, co Was interesuje.

          Na samym dole doszły nowe fotki i nowe rzeczy do sprzedania.

          16. Koło tylne / felga tylna - 170 PLN.
          Felga jest w stanie dobrym. Wykazuje małe ogniska korozji. Ja bym ją jeszcze używał na pewno ze dwa sezony i wtedy ocenił jej stan przydatności.

          17. Kanapa - 150 PLN.
          Stan dobry. Brak większych pęknięć na środku. Jakieś ubytki na rancie i z boku.

          18. Lagi - 100 PLN za obie. Sprzedaję w komplecie.
          Stan jak na zdjęciach: górna część jest ugięta, dolna w nienaruszonym stanie. Wydaje mi się, że śrubki są oryginalne. W środku normalne sprężyny (nie progresy).

          Komentarz


            #6
            UPDATE


            SPRZEDANE:

            - silnik

            Komentarz


              #7
              UPDATE


              SPRZEDANE:


              - rozrusznik

              Komentarz


                #8
                UPDATE


                SPRZEDANE:


                - koło tylne lub jak kto woli TYLNIE

                Komentarz


                  #9
                  Witam ,czy masz przedni błotnik

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez zuzia Zobacz posta
                    Witam ,czy masz przedni błotnik
                    Odpowiem za sapo bo rozbierałem to moto po wypadku. Nie ma. Przedni błotnik poległ.

                    Komentarz


                      #11
                      trudno będę szukał dalej hej.

                      Komentarz


                        #12
                        19. Ślizg łańcucha NOWY - 150 PLN.

                        Przypominam link do galerii:



                        Są tam na końcu fotki owego ślizgu.

                        Komentarz


                          #13
                          Gmole aktualne ?? jeśli tak, proszę o kontakt 600-831-641

                          Komentarz


                            #14
                            Dodam jeszcze

                            Piasta przednia zdrowiutenka z tulejką i gumą.


                            No i resztki przedniego błotnika. Tak jakby ktoś chciał spawać swój z udziałem oryginalnego tworzywa albo zrobić sobie błotniki wzorem dakara giejesa.

                            Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

                            Komentarz


                              #15
                              Witam. Czy gmole aktualne?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X