Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tukan 2019

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tukan 2019

    Witam, pytanko takie mam ile forumowiczów się wybiera na tegorocznego Tukana?

    #2
    Mi Ukraina chodzi po głowie, i chyba sobie rajdy odpuszczę, na Pałuk jadę bo się z Maćkiem umówiłem to nie zostawię chłopa i na spotkanie xtz - obowiązkowo
    Resztę odpuszczam bo na wachę trzeba oszczędzać

    Komentarz


      #3
      Przymierzałem się do Tukana parę lat do tyłu.
      Wnioski jakie wyciągnąłem po śledzeniu tego rajdu mam takie:
      - XTZ750 za ciężka na takie upadlanie
      - o ile początkowo to był rajd dla ciężkich enduro, to obecnie takiego sprzętu tam jest coraz mniej a dominują lekkie enduro
      - poziom trudności w tej sytuacji mocno się zwiększył a jechać i omijać najgorsze odcinki to tak do bani
      - jeżeli już miał bym pojechać to właśnie na jakimś lekkim powiedzmy do 150 kg wagi coś pokroju EXC 450
      Kibicuję jednak każdemu śmiałkowi.

      Komentarz


        #4
        A teraz zmienili i start jest od pojemności 570 ccm.
        Topola ma być do wyboru: sucha (tor jakiś sprawnościowy) albo mokra czyli błota jak były

        Komentarz


          #5
          Taaa te błota i wydzieraj ztamtąd 240 kilogramową tereskę.
          Choć o zmianie pojemności nie wiedziałem, poobserwuję co w tegorocznej edycji się będzie działo.

          Komentarz


            #6
            Przymierzałem się do Tukana parę lat do tyłu.
            Byłem, topiłem, jeździłem. Było fajnie, przednia impreza. Celem było dojechać do końca i też nie do końca się to udało. Impreza fajna i teraz jadę znowu.

            Jedzie ktoś z przyczepą z Łodzi lub okolic?
            https://youtu.be/3whH8Q1YqAU?t=111
            Ostatnio edytowany przez kalosh; 3287.

            Komentarz


              #7
              Tomek2071, kiedy ta Ukraina?, też jestem chętny...

              - - - Zaktualizowano - - -

              ..., a Tukan, nie przesadzajmy ;-), byłem i jest git, widok z mojego kasku, początek w sam raz..., trochę było mokro... ha ha
              https://www.youtube.com/watch?v=k__0vhFY3A4

              Co prawda wtedy byłem na KTM i zabawa przednia...
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Nie mam sztywnego planu , ostatnio mam sporo na głowie i trudno mi przewidzieć co będzie za miesiąc ,początek lipca był by dobry, ale na razie nie jestem w stanie ustalić sztywnego terminu

                Komentarz


                  #9
                  Ja jadę na 100%! Impreza jest świetna. Startuję z rana w piątek z Radomska. Kalosh jeśli jesteś chętny jechać na kołach możemy się zgadać.

                  Komentarz


                    #10
                    Pany spędziłem tam z cały dzień niestety na butach i tylko JEDNA maszyna poleciała dalej niż zawodnik ze zdjęcia
                    DSC07881.jpg

                    Komentarz


                      #11
                      Masz zdjęcie z lądowania, czy nie zmieścił się w kadrze?
                      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                      Komentarz


                        #12
                        Już powoli przyziemiał. Aparat szybki ale nie aż tak . Ogólnie bez jękniecia kierownik i trenera polecieli dalej.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X