Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XI Spotkanie XTZ Club

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XI Spotkanie XTZ Club

    Nie chcę się wychylać i robić poruty, ponieważ jako posiadać KTMa nie powinienem zabierać głosu ale już połowa marca a w temacie zlotu ciemno, głucho i nic się nie dzieje.
    Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501.

    #2
    Już też myślałem ostatnio o tym , ale właśnie też się nie chciałem wychylać jak ty, tym bardziej że rok temu ja organizowałem i ktoś by pomyślał że znowu chcę.
    Tak więc też się chcę podłączyć do pytania kolegi Adama co z XI zlotem.
    Może ktoś chętny na podjęcie tematu?? Centralna , albo mazury??

    Komentarz


      #3
      Ja mogę ogarnąć imprę w centralnej Polsce ale to dopiero na jesieni.

      Komentarz


        #4
        Kurna ale zbieg, wczoraj też o tym kminiłem i jakoś mnie korci inicjatywa pt. Wilkasy Reaktywacja.
        Orzełka już chyba nie ma na forum, nic nie pisze ale może jest ktoś z okolic kto mógł by się tym zająć?

        Na zachętę dla nowo przybyłych na forum, tak to kiedyś wyglądało



        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          piękni i młodzi ... w centrum ,mazury ... może świętokrzyskie ??? pozostaje pytanie jaki termin ?

          Komentarz


            #6
            Ostatnio byłem w fajnym miejscu- może tam https://www.youtube.com/watch?v=MFxWlIvMVCU https://www.youtube.com/watch?v=npDwm--Wd5E

            Komentarz


              #7
              Dla mnie te Wilkasy wyglądaja całkiem fajnie. Piszę to też dla tego że w planach miałem wybrać się na mazury na mały obiazd

              Komentarz


                #8
                A co Gregu masz jakieś lokum?
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  w okolicach Giżycka mogę trochę pomóc z trasami.
                  Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                  Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                  Komentarz


                    #10
                    Jeśli na jesieni to pomogę Adamowi w centralnej Polsce.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                      Jeśli na jesieni to pomogę Adamowi w centralnej Polsce.

                      Komentarz


                        #12
                        Nie wiem czemu ,ale wydaje mi się że była jakaś rozmowa chyba na poprzednim spotkaniu w Tucznie lub na ADV w Bornym że jesienią tego roku ma być jakieś spotkanie XTZ z Pepiczkami , czy coś??
                        Junak , popraw mnie jeśli się mylę , ale wydaje mi się że ty też byłeś przy tej rozmowie.

                        Komentarz


                          #13
                          były takie incjatywy, raz byłem i było bardzo fajnie, ale potem ktoś tam ocipiał i wymyślił, że jak nie masz ST to nie wjeżdżasz. no i się wielka miłość zakończyła.
                          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                          Komentarz


                            #14
                            Chronologicznie patrząc to zlot PL+CZ+SK powinien być teraz chyba u nas, ale raczej i tak bez SK bo Roman nadal jest napięty jak plandeka na żuku.
                            Na ostatnim spotkaniu u Czechów rozmawialiśmy z Węgrami i w 2019 ma być większy międzynarodowy spęd xtz w Holandii, macie pejsbuki to wyśledzicie szczegóły. To tak jakby się komuś międzynarodówka włączyła.
                            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                            Komentarz


                              #15
                              Tak, rozmowa była że jak Roman przyjedzie to ktoś go wyr..cha ale to po pijaku było.
                              Jeśli się komuś chce to niech robi międzynarodowy, teraz termin wychodzi na nas, ja się nie wychylam,
                              Grzegu może w końcu coś powie bo może nasz forumowy faktycznie było by dobrze zrobić w Świętokrzyskim.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X