Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XI Spotkanie XTZ Club

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Siemanko Wilkasy was to by balety ja się składam w sensie Teresę jest masakra z gratami jak bym.mial sokoła nic nie ma A jak jest to ceny z kosmosu. Adaś myślę że wypadało by coś ogarnąć w centralnej Polsce może by stara ekipa wpadła. Pozdro

    Komentarz


      #32
      To może pojezierze Brodnickie - klimat jak na Mazurach , ale nie tak tłoczno i taniej ,no i tu mogę temat ogarnąć
      Znam teren i blisko mam


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        #33



        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


          #34
          niech orzełek sprawdzi miejscówkę jak już zaczęliśmy o tych mazurach , a jak będzie lipa to może wtedy pomyślimy o czym innym.

          Komentarz


            #35
            Dla mnie propozycja Tomka jest git, no i co najważniejsze zgłosił się na ochotnika organizatora więc myślę to przesądza sprawę
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #36
              no myślę że jak zagoniliśmy orzełka i sam zaproponował , to niech sprawdzi .
              a jak Tomek w między czasie ma chęć też sprawdzić jak opcję są tam koło siebie to chyba nie zaszkodzi. zawsze zostaje jakaś alternatywa.
              Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

              Komentarz


                #37
                Ok poczekamy na wieści od orzełka
                Jak coś to dacie sygnał i zaczynam działać




                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                Komentarz


                  #38
                  Ło. Jeśli Giżycko to może uda się coś połapać z bunkrami o ile będą chętni.
                  Albo w ogóle nocleg w bunkrach??

                  Komentarz


                    #39
                    Hee też ciekawie [emoji6]albo na śluzie


                    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                    Komentarz


                      #40
                      podzwoniłem, popytałem... ech Mazury cud natury i domek za 200zł ciężko znaleźć. Z jakimś jadłem to już w ogóle ceny z kosmosu. Jeżeli Tomek jest w stanie coś znaleźć to przekazuję pałęczkę. A co z terminem? Bo to jest kluczowe do jakichkolwiek rozmów z ośrodkami bo już w moich okolicach dużo jest porezerwowanych.

                      Komentarz


                        #41
                        No to Tomasz, do dzieła!!!

                        Komentarz


                          #42
                          Ok zrobie wywiad co i jak i za ile


                          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                          Komentarz


                            #43
                            Ale nie szczyp się że będzie 50 czy 60 za dobę, niech będzie i 100 z jedzeniem i stołówka żeby wszyscy razem mogli siąść w jednym miejscu.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #44
                              Wiadomo - las, woda, domki, ognisko, stołówka[emoji106]


                              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                              Komentarz


                                #45
                                Patrzę na tą Brodnicę to..... zawsze przelotem. Mam nie całą stówkę a i teren ni oblatany. Dla mnie Ok.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X