Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XI Spotkanie XTZ Club

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Czy spływ Drwęcą np między śniadaniem a obiadem w sobotę brać pod uwagę?? https://youtu.be/iwBU_1aWzBQ


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Komentarz


      #62
      Myślę że nr 1 to miejscówka i termin. A potem można zaproponować atrakcje. paru to i tak się będzie nastawiać na jazdę w terenie a nie na spływy.

      Komentarz


        #63
        Ja z dziećmi na 90% przyjadę, własnie by po pierwsze spotkać się z Wami, a czas kiedy będziecie brykać spędzić na kajakach
        Z 20 lat temu opłynęliśmy dużą część okolic, miło będzie odświeżyć pamięć.

        Komentarz


          #64
          Ku..wa może zamiast jazdy i picia zrobimy picie na kajakach
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #65
            Może być
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #66
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              Ku..wa może zamiast jazdy i picia zrobimy picie na kajakach
              Odpada!! Głos niesie się po wodzie, a głos Junaka i jego słownictwo wypłoszy całe ptactwo na wieki z tych regionów

              Komentarz


                #67
                Można mu jeszcze Kata do kajaka zamontować i będzie miał trzy w jednym.

                Komentarz


                  #68
                  Znajomy w Chełmie browar otwiera , do tego czasu ma być podobno gotowy
                  Jak by nam odpalił po dobrej cenie dobre piwko, nie pasteryzowane w 5l bańkach , na kajaki jak znalazł [emoji16]


                  Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                  Komentarz


                    #69
                    Wszystko ładnie. jestem za. Tylko jak tam z tą miejscówką? Bo jeszcze wyjdzie że w tych krajach będziemy spać.

                    Komentarz


                      #70
                      Spokojnie, czekam na info od znajomych [emoji851]


                      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                      Komentarz


                        #71
                        Dobra ludzie mam takie coś http://www.na-wzgorzu.pl/index_baza.php fajne miejsce byłem zobaczyć osobiście , zostało im 30 miejsc w domkach, za domek wychodzi 265 za 6 osób w domku , śniadanie 20zł obiad 35zł to wychodzi jakieś 164 za dwie doby 2 śniadania i jeden obiad , tylko musimy sie decydować szybko , bo miejsc ubywa , na razie są i były by domki ko siebie , a i jeszcze jedna sprawa będą inni goście- i cisza nocna 23,00 do tej pory to chyba będziemy już sztywni tak że szybko sie musimy decydować , mam jeszcze inne miejsce ale już dalej od tych najfajniejszych miejsc w gminie obok - agroturystyka

                        Komentarz


                          #72
                          Ok, w takim razie ja biorę cały domek dla mojej famili, ale przyjedziemy w sobotę z rana. Czyli sobota i niedziela pełne wyżywienie x 4 osoby i jedna doba w domku.

                          Komentarz


                            #73
                            mogę zarezerwować 5 domków, ale jak nie będzie nas tylu to i tak płacimy za wszystkie , Paweł bierze jeden to zostają 4 , z tych co już pisali to się uzbiera drugi , ja bym brał

                            Komentarz


                              #74
                              Mi pasuję miejscówka

                              Komentarz


                                #75
                                Tomek, zbierze sie ekipa, wiadomo że termin rezerwacji goni.
                                Junak, wrzuć może na górze forum info o zlocie i zapisach.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X