Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XI Spotkanie XTZ Club

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    No panowie , z roku na rok coraz mniej kierowników na liście, a niby nowych w klubie przybywa. Co z wami?? Junak może ty poderwiesz jeszcze paru przez swoje prywatne kontakty.
    Gdzie kierownictwo z Podkarpacia??? Się kurna grzecznie pytam??
    IMG_20180916_153432.jpg

    Komentarz


      #92
      Nie chcą do nas, to my do nich pojedziemy jesienią

      Komentarz


        #93
        Wiesz mi już się nie chce słuchać tego ciągłego narzekania, że dzieci, że rodzina, że stara nie pozwoliła, że coś tam, że delegacja, że sra..nie w banie.
        Jak ktoś chce i się angażuje to jedzie, jak ma inne priorytety to już jego sprawa, dlatego nawet nie naciskam i nie dzwonię, druga sprawa że zobacz kto został na forum, tylko nowi i starzy, większość ludzi już tylko na pejsbuku siedzi.
        Jak będzie mniej ludzi to nawet i dobrze, przynajmniej z każdym pogadam a nie 50 osób i po 5 w każdej grupie dookoła całego ośrodka.

        Tomek ty mi lepiej jeszcze powiedz czy masz jakąś trasę do jazdy czy faktycznie te kajaki tylko ogarniamy? Choć jak patrzę na prognozy to temperatura wody nie będzie zachęcała do spędzania czasu na kajaku.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #94
          Dla mnie ten weekend tez jest niestety niedostepny 3===D
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            #95
            No żeby było chociaż po 5 na domek żeby za dużo nie dopłacać. Tomasz a jak z płatnościami? Ogarasz już coś?
            Ps. Jak by co to jeszcze do Malborka krzyżaków straszyć śmigniemy

            Komentarz


              #96
              Tomek2071, a może sprawdzimy tą trasę przed zlotem?
              Brodnica - Dąbrówno szlak - Brodnica, Województwo kujawsko-pomorskie (Rzeczpospolita Polska) Brodnica - Dąbrówno
              Ostatnio edytowany przez ducze15; 4605.

              Komentarz


                #97
                Po 5 osób w domku możemy bez problemu brać , to standard, nawet taniej będzie , napisałem do właściciela spokojnie poczeka jeszcze trochę na decyzje. Co do kajaków to się nie pali decyzje możemy nawet na miejscu podjąć , co do trasy to obyczaje wieczorem


                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                Komentarz


                  #98
                  Ducze to objedź trasę, może jak masz czas zrobić ją jako pętlę z powrotem do ośrodka?
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #99
                    postaram się, muszę najpierw gruz z z działki wyje***

                    Komentarz


                      postaram się przybyć, nie będę rezerwował bo w życiu różnie bywa, najwyżej legnę na podłodze albo obok Junaka bo to jedyny koleś co nie chrapie, nie pierdzi i ma najlepszy motol

                      Komentarz


                        4 domki mamy pełne, chyba czas już coś konkretnie ustalić, zodzwonię jutro i potwierdzę 5 domków
                        myślę że jeszcze ktoś się zgłosi na ten 5 domek, jak nie to ja go wezmę i rodzinkę zabiorę
                        jutro dzwonie i niech nas dokładnie podliczy,i trzeba będzie zacząć zbierać kasę

                        Komentarz


                          Dajesz. Najwyżej tak się rozlokujemy żeby nikt nie był pokrzywdzony. Myślę że spokojnie można zbierać pełną opłatę,nie jest to dużo,a na miejscu już przynajmniej nie będzie gonienia za za ludźmi jak się rozejdą.
                          Szczególnie jak Borowy zacznie polewać swoje nitro rakietowe. hehehe

                          Komentarz


                            Zacny trunek ostatni przytargałem z Podlasia ducha puszczy- 62% pycha

                            Komentarz


                              Też się teraz nie zdeklaruję - jak tylko pojawi się możliwość to zalegnę koło Siedlara na podłodze - ale ja piję, chrapię i pierdzę czasem .... najwyżej Junaka się wypierdzieli na werandę...

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                                Też się teraz nie zdeklaruję - jak tylko pojawi się możliwość to zalegnę koło Siedlara na podłodze - ale ja piję, chrapię i pierdzę czasem .... najwyżej Junaka się wypierdzieli na werandę...
                                Od razu uprzedzam, czeczen musi spać w innym domku niż ja, inaczej nikt nie będzie spał
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X