Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XI Spotkanie XTZ Club

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nemo, tylko żeby ci znowu kurła passat jakiś w dupsko nie wjechał

    Komentarz


      Spoko, mam power tape, bedzie dobrze, żeby tylko żabami nie rzucało to będzie zabawa;]

      Junak a o której i gdzie?
      Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

      Komentarz


        Junak może byś poleciał przez Żuromin i oblukał tego kata co na olx wisi (2008 rok ) za 19900 ?
        Papacool

        Komentarz


          To jak byśmy wracali. Ale to zwyklak jest.

          - - - Zaktualizowano - - -

          Zamieszczone przez nemo Zobacz posta
          Spoko, mam power tape, bedzie dobrze, żeby tylko żabami nie rzucało to będzie zabawa;]

          Junak a o której i gdzie?
          Nonto zależy o której byś był w wawie. Slad jest od Wyszogrodu. Zadzwoń 69siedem 185 52cztery
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            Junak - jak zwyklak? zobacz jaką ma zajebistą płytę bagażową

            Komentarz


              Panowie ja lecę pojadą w piątek o 15 jak ktoś chce się zabrac z okolic Warszawy to się odzywac pozdro

              Komentarz


                Witam.
                Gaźniki coś odmawiają posłuszeństwa w dużej, jak ogarnę do jutra to podlecę :/ . Ostatecznie to przyjadę małą lub po prostu busem.
                Do jutra!

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                  Panowie ja lecę pojadą w piątek o 15 jak ktoś chce się zabrac z okolic Warszawy to się odzywac pozdro
                  Ku..wa jak tak dalej będzie rzucało żabami to chyba ja bym się z Tobą zabrał.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    ja tez sie chyba zabiorę z Truskiem. Tak mnie zatoki napierdal..ą że ledwo wytrzymuję ten ból głowy i te żaby....
                    Papacool

                    Komentarz


                      Ja też zobaczę jutro od rana jak się zapowiada. Jak nie będzie choć 50/50 z opadami, to nie ma sensu Moto i też autem przyjadę.

                      Komentarz


                        I tak duch w narodzie ginie... Ja tam daję na 2oo nie ma innej opcji to tylko 300 km.
                        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                        Komentarz


                          Wygląda na to, że ognisko zrobimy w domku u Junaka
                          pog.jpg

                          Komentarz


                            Nie jest źle, są przerwy między opadami. To zrobimy kilka małych szybkich ognisk. Tomasz zadzwoń tylko żeby drewno nie zmoklo, bo trza będzie domek porąbać i spalić.

                            Komentarz


                              Czy w domkach są pierzyny, czy może muszę brać swoją z kaczego puchu?
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                                Czy w domkach są pierzyny, czy może muszę brać swoją z kaczego puchu?
                                dobre pytanie!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X