Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XI Spotkanie XTZ Club

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Namiot weź!

    Z ekipy Kieleckiej prawdopodobnie tylko 3 osoby mają szansę na wyjazd - taki niefartowny termin...

    Komentarz


      No dobra, sprawa wyglada tak
      Przy obsadzie 5 osób w domku , 2 śniadania 1 obiad
      Koszt wychodzi -175zl
      Zaliczkę w wysokości 30 procent musimy wpłacić do 29 kwietnia , resztę gotówką na miejscu


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        Myślę że jest ok. Proponuje robić pełną wpłatę Tomkowi żeby miał jak najszybciej na zaliczkę, zostały nie całe 2 tygodnie do terminu. ( a my tez będziemy już mieli na miejscu problem z głowy ). Jeśli nie ma sprzeciwu w tej kwestii , to proszę Tomasza o wysłanie na priv danych do przelewu.

        Komentarz


          Dobrze prawisz, też jestem za wpłatą całej kwoty jednorazowo.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            A zapomniałem jeszcze prąd - będzie doliczany w dniu wyjazdu 1zl za kilowat
            Nie mam pojęcia ile to może być


            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

            Komentarz


              rok temu tez tak było , nie wychodziło aż tak dużo. pamiętam że najwięcej nabite było w domku u Junaka. I niech się nie tłumaczy że to dziewczyny , że suszarki itp.. heheheheh , pewnie miał jeszcze włączony kocyk elektryczny
              a tak serio to wychodziło średnio 15-20zł na domek , ale kilowat był chyba po 85groszy.
              Tomasz , dawaj na priv dane do przelewu

              Komentarz


                Rano wszystkim wyślę, dziś już jestem zmęczony[emoji3061]


                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                Komentarz


                  Dane do przelewu wysłane - mam nadzieje że nikt się nie wyłamie, a wręcz odwrotnie, ktoś się dopisze

                  Komentarz


                    Komentarz


                      Kasy już wpłynęło ponad to co miałem wpłacić jako zaliczkę
                      Dziś przelałem to co miałem, czyli zaliczka już wpłacona , czekam na resztę wpłat
                      jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to niech się nie zastanawia tylko zapisywać się chłopaki !!
                      Co do kajaków to w ośrodku są do dyspozycji gości i można pływać gdzie się chce , ale jeśli byśmy chcieli konkretną trasę to nie zawożą na miejsce startu,
                      wtedy musimy skorzystać z firmy która się tym specjalizuje, co też nie jest problemem, wszystko zależy od nas

                      Komentarz


                        Poszło dzis;]
                        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                        Komentarz


                          Poszukałem trochę w necie i znalazłem najlepszą pogodę w Brodnicy i okolice.
                          Możemy ją sobie zamówić , ale trzeba zapłacić. Modne są teraz zrzutki na wszystko , więc proponuje przelewać datki co kto może do mnie a ja już wszystko ogarnę. Oczywiście jak się nie sprawdzi gwarantuje na spotkaniu zwrot kasy.
                          IMG_20190505_100925.jpg

                          Komentarz


                            wróżenie na dwa tygodnie wprzód
                            należy mieć nadzieję, ze dopisze i nie będzie padać!

                            Komentarz


                              To tak jeśli jeszcze można, chciałabym się dopisać do listy chętnych.
                              "Kto wszystko widzi w czarnych barwach temu już z rana słońce zachodzi."

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez sztywny Zobacz posta
                                To tak jeśli jeszcze można, chciałabym się dopisać do listy chętnych.
                                Śmiało możesz się wpisywać


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X