Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podłączenie ładowarki do telefonu w moto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Nie wiem. Są to światła dodatkowe, niezależne od oryginalnej instalacji. Mam zamiar używać ich tylko sporadycznie - jak mnie zmrok gdzieś w krzaczorach dopadnie

    Niby mają homologację, ale kto je tam wie...

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez qbalon Zobacz posta
      Nie wiem. Są to światła dodatkowe, niezależne od oryginalnej instalacji. Mam zamiar używać ich tylko sporadycznie - jak mnie zmrok gdzieś w krzaczorach dopadnie

      Niby mają homologację, ale kto je tam wie...
      Hmm , https://nocar.pl/blog/swiatla-w-moto...ie-jednosladu/

      Komentarz


        #18
        Znam kilka osób, które jeżdżą z różnymi wynalazkami. Nikt z nich problemów żadnych nie miał. Zresztą jak przyjdzie co do czego, to zdemontowanie ich zajmie mi 3 minuty (odkręcam dwie śruby i wypinam dwie wtyczki). Dam znać jak natknę się na jakąś kontrolę.

        Komentarz


          #19
          Lepiej się nie natykaj na niebieskich , montuj , jeździj i daj znać jak świecą . Dawno miałem zamiar założyć dodatkowe oświetlenie led na przód ale ten poje..ny przepis mnie zniechęcił i założyłem tylko z tyłu obrysuwki , jak dotąd nikt mnie nie zatrzymał . Mam nadzieję że nawet ich u Ciebie nie zauważą , Zdjęcie0123.jpg
          Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

          Komentarz


            #20
            Na początku maja mam przegląd. Zobaczymy czy z ledami przejdzie

            Komentarz


              #21
              Diagnosta u którego raz byłem to by pewnie dwóch latarni ulicznych zamocowanych do motka nie zauważył , okulary ma jak dwa denka od musztardówek . Zresztą to w większości stacji kontroli pojazdów wołają tylko dowód i stan licznika, więc bez obaw przejdzie , i skąd oni mogą wiedzieć czy to seryjnie czy nie
              Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
                ....Nie mam tego zestawu i chyba nawet nie planuję. Pokazałem, bo jest podobny do tego co pokazał qbalon, a tańszy i ma dodatkowo wskaźnik napięcia.
                A jednak, jednak.... 42 zł w promocji mnie skusiło Jeśli kogoś intersuje to działa link w moim poście z 5 kwietnia.

                Komentarz

                Pracuję...
                X