Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Majówka 2019 - TET Poland section 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Żubrówka Biała - brrrr aż mnie otrzepało, macie zdrowie.

    Komentarz


      #17
      Co to samogonu nie było w okolicy , że truciznę pijecie [emoji3061]


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        #18
        Podobno prawdziwe advenczury to piją etylinę i zagryzają łańcuchem a tu żubrówka i to biała.
        Żeby choć ze słomką.

        Komentarz


          #19
          Nie, jak to mówią moi znajomi ostatniego zagryza się kartą do bankomatu


          Wyjazd na pewno udany, było trochę śmiechu no i następny się przekonał że teresa to kondon









          a sakwy i różne inne rolki trzeba mocować pasami a nie gumami





          No i że touratech jednak robi dobre worki





          Jak by ktoś pytał o pensjuny na TET 2 to mam parę miejscówek sprawdzonych



          No i przybyły nowe umiejętności w naprawach teresy



          Link do całego albumu
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20

            Komentarz


              #21
              Foty dobre! Pogoda dopisała.
              A będzie jakiś film?

              Komentarz


                #22
                Patent na sakwy zajebisty, gdzie wy takiego "turajtecha" znaleźliście?

                Komentarz


                  #23
                  Tym razem filmu nie będzie, nikomu się nie chciało nic filmować, dobrze że zdjęcia robiliśmy
                  Turajtecha dostał Marcin od miłego Pana z wioski gdzie stanęliśmy na chwilę po rozerwaniu rolki, jego wnuk ma małego dakara i akurat też teraz był w trasie na Bułgarię dlatego jak tylko zobaczył motocykle od razu podszedł do nas.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #24
                    Marcin chyba Ci się lekko przytyło, zwalić taki most kolejowy to nie byle co.
                    Po zdjęciach widać, że przy okazji cokolwiek zwiedziliście, zajebioza po prostu.
                    Rolka Qbag-a rozjechała się bo ??
                    Pytam bo zanabyłem i chcę wiedzieć czego się spodziewać.
                    Ostatnio edytowany przez dziunek69; 3519.

                    Komentarz


                      #25
                      No musiałem coś zwiedzić bo znów by powiedzieli że tylko jazda na pałę po śladzie
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #26
                        super się Wam udał wyjazd. foty super

                        Komentarz


                          #27
                          Ciężko stwierdzić co się stało z rolką, albo pękła na szwie i od tego poszło dalej albo wbił się w nią kij i od tego poszło dalej. Rolki na asfalt są ok, w teren nigdy więcej nie zabieram bo tyle razy co się naplątaliśmy tych rolek to nie miałem okazji przez całe poprzednie użytkowanie, ciągle się wszystko luzowało, spadało, pękało albo się przepalało od wydechu, test przeszły bojowy i cieszę się, że chociaż jedna przetrwała. Jeśli chodzi o qbaga to rzeczy z niego zbierałem na 5km trasy, a i tak nie wszystko do mnie wróciło

                          Komentarz


                            #28
                            No to ja będę w tym układzie testował Qbag-a ale spinając pasami.
                            Zasadniczo jedyne miejsce gdzie go widziałem to na kanapie za kierowcą, z boku bym go nie zawiesił.
                            Dzięki za info.

                            Komentarz


                              #29
                              No na kanapie spięty pasami daje radę, ale w terenie tak się nie da jeździć, przynajmniej mi przeszkadzał

                              Komentarz


                                #30
                                Masz rację, czasem trzeba mocny wychył zrobić dupskiem a wtedy niespodzianka.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X