Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Majówka 2019 - TET Poland section 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Majówka 2019 - TET Poland section 2

    Mam tydzień wolnego na początku Maja więc jak co roku trzeba zaplanować majówkę na moto.
    Teraz wymyśliłem sobie przejazd śladem TET przez Polskę sekcją 2 w stronę Berlina lub opcja 2 jak poniżej.

    Punkt startu jeszcze bliżej nieokreślony. Do ustalenia. Będę ruszał z Warszawy.

    Spanie jak zwykle w agroturystykach, cena noclegu 20-30 zł ze śniadaniem. Bez namiotów i ... po krzakach !.

    Jeśli ktoś chętny to pisać.
    Grupa najlepiej zorganizowana to 2-4 osoby.

    Jest jeszcze druga opcja,
    jeśli znajdzie się chętny to można praktycznie 9 dni jeździć od weekendu 27.04 - 4.05.
    Wtedy z kolegą Borysem z Siemiatycz wstępnie uzgodniłem wyjazd śladem TET prze Litwę Łotwę i Estonię.
    Wszystko zależne będzie od pogody, jeśli nie będzie ładnych prognoz to będziemy jechali na Berlin.

    O wcześniejszych wyjazdach majowych można poczytać na forum XTZClub w relacjach. Każdy kto ze mną już jeździł wie że nie lubię błota więc dla zachęty film z poprzedniego wyjazdu.
    Pisać jak coś tutaj albo na meila marcinzak82@op.pl bo nie mam pejsbuka

    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Jak tam, ktoś chętny na parę dni się wyrwać?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Wstępnie ja bym mógł dołączyć na kilka dni 29-3, 3 maja chcę dotrzeć do Stefanowa koło Łodzi, tylko potrzebowałbym większej ilości informacji : ) jakie przebiegi dzienne, jakies konkretne noclegi już są ustalone? Do Warszawy mam 120km, no i ważna informacja, że jadę małą tenerką z vmaxem 130km/h ale z przyspieszaniem nie ma problemów : )

      Komentarz


        #4
        Dla mnie ok, ważne tylko żebyś miał ślad w navi, teraz tak się kurzy że jechać nawet we dwóch jest problem.
        Ja mogę wystartować już w sobotę 27ego.
        Noclegów nie planowałem, namiotu nie biorę, booking.com i google wystarczy żeby znaleźć nocleg.
        Pytanie tylko czy preferujesz wyjazd Litwa i w górę czy w PL?
        Gadałem też z kolegą browarem, ma dać znać bo może byśmy odwiedzili MRU czyli wtedy trasa w PL.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Jeśli o mnie chodzi to bym wolał Polskę, mógłbym dalej z Wami pojechać, zanim odbije do tego Stefanowa. Motocyklowej navi nie mam ale widzę, że są ślady na telefon więc powinno być ok. Ja namiot i tak muszę zabrać bo będzie mi potrzebny później, więc zawsze jakaś alternatywa będzie. Ja 27-28 mam studia w Olsztynie, mógłbym pojechać już tam na tenerce i wtedy zależy gdzie byście dali radę dojechać ale może jakoś właśnie by się to ładnie zgrało i bym dołączył w okolicach Lidzbarka/ Ornety.

          Komentarz


            #6
            A dojechał być w niedzielę wieczorem już? Bo jak będę jechał sam to można się wstępnie umówić już na niedzielę wieczór w jakimś miejscu, niekoniecznie na śladzie, może znasz tam jakies ciekawe miejsce do nocowania.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              W niedzielę około 17 będę już wolny i mogę dojechać, ośrodków jest dużo w okolicy powinno się udać coś znaleźć : ) Byłem tylko w jednym https://www.google.pl/maps/place/Osr...09!4d21.924005 tutaj i było przyjemnie

              Komentarz


                #8
                To jest mój tel 697 18pięć 52cztery,
                dzwoń koło piątku, coś więcej ustalimy bo widzę że ma padać coś w weekend więc można trochę opóźnić wyjazd albo przekoczować w jakimś fajnym miejscu w weekend. Na MRU bym się wybrał też.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Ja i tak już postanowiłem, że jadę w sobotę rano do Olsztyna na motocyklu, już zapakowany na wyjazd, więc czy gdzieś podlecę w niedzielę jeszcze, czy w poniedziałek różnicy mi nie robi, deszcze mi raczej nie straszne, jeśli noclegi w pokojach. Zadzwonię do Ciebie w piątek wieczorem. MRU ciekawa opcja jeśli zdążymy dojechać, zanim będę musiał się odłączyć

                  Komentarz


                    #10
                    No ja cały czas się łamię, nadają jakieś deszcze na sobotę i niedzielę, poczekamy zobaczymy bo nie uśmiecha mi się jechać przez pół Polski w deszczu.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      A my czekamy na ten deszcz jak na zbawienie

                      Komentarz


                        #12
                        Testujemy nowe produkty33F05D70-0B90-49D5-A721-3472D08B0351.jpg

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        * poprzednie sakwy nie zdały egzaminu 43BDF33E-4BC3-4FDE-98DD-C3B4792E95C5.jpg
                        Ostatnio edytowany przez Spridero; 4077.

                        Komentarz


                          #13
                          czy to Junaka sprzęt?? wygląda to tak na zdjęciu jak by ten wór robił za nakładkę na kanapie na ktm. czyżby Junak chciał mieć lepszą widoczność Błaaahahahahah

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                            czy to Junaka sprzęt?? wygląda to tak na zdjęciu jak by ten wór robił za nakładkę na kanapie na ktm. czyżby Junak chciał mieć lepszą widoczność Błaaahahahahah
                            Tym razem, worek prosto od rolnika

                            Komentarz


                              #15
                              Relaksik po skończonym tetcie ��EFDC455A-0DF9-4F2D-9E00-3A5919B86BC1.jpg

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X