Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenere 700

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tenere 700

    Czy to forum posiada jakiekolwiek informacje na temat tego modelu?

    #2
    A niby skąd skoro jeszcze sprzedaż się nie rozpoczęła? Pierwsze sztuki dopłyną dopiero po wakacjach.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
      A niby skąd skoro jeszcze sprzedaż się nie rozpoczęła? Pierwsze sztuki dopłyną dopiero po wakacjach.
      Motocykl został zbudowany w Włoszech, a produkcja ma być- jest we Francji ..chyba

      Komentarz


        #4
        Od września zrobiłem ponad 3 tys i mogę jedynie powiedzieć że jestem zachwycony nową T7 , kiedy stwierdziłem że towarzystwo do off u się rozsypało sprzedałem KTM 525 i przesiadłem się na GS 1200ADV - którego zawsze chciałem mieć i podróżować . I tu pojawił się problem bo mimo wszystko chciałem móc zjechać w teren a Gs dla mnie w tej kwestii to walka z wagą .Szukałem motocykla do podróżowania co najmniej w połowie poza asfaltem , rozważałem różne sprzęty - kupiłem T7 nawet jej nie oglądając z bliska . Na razie mam banana , w terenie jak rower , na trasie zaskakująco fajnie do 150/h , elastyczność silnika -szacunek , światła z zaskakujących elementów świecą w nocy jak w samochodzie . Kwestia ceny - tu każdy ma swoje priorytety - dla mnie bardzo ok porównując do konkurencji - musiałem nie zbyt wiele dołożyć do 10 letniej BMW , a frajdy mam nie porównanie więcej .

        Komentarz


          #5
          Cieszmy się Twoim szczęściem.

          Komentarz


            #6
            Ja mam, patrzę jak stoi - boję się jeździć.

            20191019_123946.jpg

            Komentarz


              #7
              piekna
              dawaj jakąś ładną fotę do kalendarza. Baciara 600 jako najstarsza zacznie , a twoja najmłodsza pasuje żeby zamknąć kalendarz.

              - - - Zaktualizowano - - -

              sorki . dopiero sprawdziłem maile i zobaczyłem że mnie wyprzedziłeś i już mi wysłałeś fotki

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                sorki . dopiero sprawdziłem maile i zobaczyłem że mnie wyprzedziłeś i już mi wysłałeś fotki
                Masz tam też zdjęcie trzech pokoleń XT, ale zrób jak uważasz :-).

                Komentarz


                  #9
                  xtz.jpg
                  Biała moja 750 też jest... może najstarsza 3ld 000232

                  Komentarz


                    #10
                    ja mam 3ld 000148

                    Komentarz


                      #11
                      WP_20200301_002 (Copy).jpg

                      WP_20200301_005 (Copy).jpg

                      Na tych oponach ciężko podjechać, za to łatwo zaparkować na podjeździe

                      Maże po BMW GS1200 to rowerek, ale po KTM690e to straszny kloc.
                      Ostatnio edytowany przez WD40; 5550.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez WD40 Zobacz posta
                        Na tych oponach ciężko podjechać, za to łatwo zaparkować na podjeździe
                        Jak mawia klasyk... za mało gazu i pędu na początku :-) lub tzw. dwója i gazu od ...

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez pattryk Zobacz posta
                          Ja mam, patrzę jak stoi - boję się jeździć.

                          [ATTACH=CONFIG]26861[/ATTACH]
                          Udało mi się nawet wkleić zdjęcie mojej

                          T 700.jpg

                          Komentarz


                            #14
                            Ja już 10kkm przekroczone, śmiga jak talala.
                            Załączone pliki

                            Komentarz


                              #15
                              Część, do użytkowników tenere 700. Mam kilka pytań przed ewentualnym zakupem:
                              1. Jakie wady ma ten motocykl, które wyszły po w codziennym użytkowaniu i tys km?
                              2. Czy jest dostępna szyba akcesoryjna, która rzeczywiście chroni przed naporem wiatru, nie tylko głowę ale również barki? (Mam 185 cm)
                              3. Czy są tańsze niż oryginalne zamienniki gmoli, stelarzy+kufrów 3
                              4. Jak w praktyce spisują się koła dętkowe, czy ciężko naprawić kapcia?
                              5. Czy wystarcza mocy na sporadyczne przeloty +500km z kuframi i pasażerka? Przesiadam się z fjry i nie chciałbym żeby przy pełnym obciążeniu była katastrofa. Na jeździe próbnej samemu, Moto zbieralo się wystarczająco
                              6. Jakie dodatkowe akcesoria polecacie, żeby przy zakupie uzbroić go w oryginały Yamaha, a czego nie brać bo dobrej jakości a dużo tańsze są zamienniki.
                              Dzięki za wszystkie odp.
                              Pozdrawiam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X