Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Tenere 700

Junior Member
    Motocykl
    Tenere 700

Domyślnie

Cytat Napisał titit Zobacz post
    A ja mam pytanie czy Tenere 700 będzie dobrze sprawdzać się na wyprawie do np. Kazachstanu z pełnym wyposażeniem? Dodam że mam 190cm wzrostu i 95kg wagi, warto zainwestować w to moto aby jeździć na takie wyprawy czy jednak lepiej wchodzić od razu w jakaś ciężka "krowę" typu AT, KTM czy GS??

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
    Tilti , Sprawdzi się tak jak Trampki , Tereski , Afryki i inne , W KArelii spotkaliśmy Chińczyka na skuterze 50cm spakowanego w foliówki który dojechał w głąb Rosji
    Ja mam ponad 100kg i nie mam problemów - kłania się w pełni regulowany zawias , musisz sam zdecydować co dla Ciebie najważniejsze - bo pojedzie wszystko co ma dwa koła . W moim przypadku po latach na TTR 600 , KTN 525 - wymyśliłem Gs 1200 ADV - bo kultowy bo .......... , wytrzymałem trzy sezony , jak weszła T7 to urzekła mnie prostotą bez wodotrysków , tabletów itd , za to w miarę lekka jak na tę klasę i zawias super . Niestety z decyzją zostajesz sam

Junior Member

Domyślnie

Dziękuję Ci za odpowiedź. Cały czas mi łazi po głowie T7 lub AT, ale patrząc na różnice w cenie to decyzja w miarę będzie prosta choć i tak skomplikowana bo kwota w całe nie jest mała. Zastanawiam się czy nie wejść w posiadanie używki, czy to dobry pomysł? Jak z awaryjnością, czy dobry egzemplarz się trafi itd.?

Senior Member Avatar Pablo1972
    Motocykl
    Bmw f800gs

Domyślnie

Dziękuję Ci za odpowiedź. Cały czas mi łazi po głowie T7 lub AT, ale patrząc na różnice w cenie to decyzja w miarę będzie prosta choć i tak skomplikowana bo kwota w całe nie jest mała. Zastanawiam się czy nie wejść w posiadanie używki, czy to dobry pomysł? Jak z awaryjnością, czy dobry egzemplarz się trafi itd.?

Masz podobny dylemat, obstawiałem przed wypadkiem wymianę w przyszłym roku na T7 z założeniem cały czas off-u, teraz nie wiedząc jak będzie z nogą, rozwazam zakup AT w podobnym budżecie bardziej jako moto szosowe.

Junior Member

Domyślnie

No to zdrowia życzę koledze i dojścia do formy. Dzisiaj mam dostać ofertę leasingową i zobaczymy co yamaha-polska wymyśli. Honda jak mi dowaliła raty na poziomie 2500/miesiąc to oczy mi wyszły. No ale nie ma się co dziwić skoro prawie 80000 chcą za AT

Senior Member Avatar Pablo1972
    Motocykl
    Bmw f800gs

Domyślnie

Dziękuję, no właśnie nowa AT jest naszpikowana elektroniką co winduje cenę, T7 nie ma jej prócz wymaganego abs-u i to mi się podoba. Mniej zawodnych elementów.

Junior Member
    Motocykl
    Tenere 700

Domyślnie

No to zdrowia życzę koledze i dojścia do formy. Dzisiaj mam dostać ofertę leasingową i zobaczymy co yamaha-polska wymyśli. Honda jak mi dowaliła raty na poziomie 2500/miesiąc to oczy mi wyszły. No ale nie ma się co dziwić skoro prawie 80000 chcą za AT

No właśnie to jest ten dylemat przy wpłacie 20% mój trzyletni leasing to 1006.00PLN brutto i AT jednak waży swoje

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia