Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o kontakt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Prośba o kontakt

    Witam wszystkich. Mam xtz 750 i za niewielkie pieniądze kupiłem rozbitą tdm 900.
    Na forum czytałem że użytkownik "Gandalf" miał taką ST 900 i wyczytałem w jego postach, że sam nie robił przeszczepu tylko zlecił to komuś kto takie przeszczepy robi.
    Wysłałem do Gandalfa wiadomość bardzo dawno temu ale bez odzewu dawno się nie logował.
    Czy ktoś forumowiczów ma kontakt z Gandalfem i i mógłby mu przekazać taką informację z prośba o kontakt? Ewentualnie wie gdzie jest warsztat gdzie robią takie przeszczepy?
    W postach Gandalfa wyczytałem, że osoby które robiły mu przeszczep już kilka takich ST 900 zrobiło.
    Pozdrawiam Paweł.

    #2
    Przerobienie ramy - użytkownik OMLES. Reszta jesli masz wszystkie graty od 900 z modułem, wtryskami i cała elekrtyka to nie duży problem dla średnio ogarnietego mechanicznie człowieka.

    Komentarz


      #3
      Dzięki, za jakiś czas się skontaktuję ale najpierw będę chciał odpalić tdm zanim cokolwiek zacznę robić niestety muszę kupić moduł z kluczykiem i stacyjką. bo była bez kluczyka (i nie jest kradziona) pokazywało błąd komunikacji kluczyka z immo. tzn kręci ale nie odpala. Jedyne co mogłem sprawdzić to ciśnienie i wyszło prawie 11 barów jak dobrze pamiętamIMG_20190624_114359764.jpg
      IMG_20190624_114321261.jpg
      IMG_20190624_114334797.jpg
      Ostatnio edytowany przez posa; 4038.

      Komentarz


        #4
        Pierwsze odpalenie tdm


        Komentarz


          #5
          Cześć,jak tam temat swapu,działasz w coś czy cie pokonał?

          Komentarz


            #6


            - - - Zaktualizowano - - -

            Zamieszczone przez MarcinKiras Zobacz posta
            Cześć,jak tam temat swapu,działasz w coś czy cie pokonał?
            http://www.xtzclub.pl/threads/15250-Projekt-XTZ-750-%28900%29-ST

            Komentarz

            Pracuję...
            X