Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Jak dla mnie 20-22 jest ok
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
      Jak dla mnie 20-22 jest ok
      No żesz kurka wodna, ni w pięć ni w dziewięć, tydzień później czy wcześniej ok, bo ten nie pasuje. Pewnie i tak ankieta przeważy.

      Komentarz


        #18
        No to mamy dwa terminy
        21 oraz 28 do wyboru. Adam zobacz jak z tymi terminami by było jak możesz.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
          No żesz kurka wodna, ni w pięć ni w dziewięć, tydzień później czy wcześniej ok, bo ten nie pasuje. Pewnie i tak ankieta przeważy.
          spoko, mi pasuje jeden i drugi. faktycznie niech Adam jak może sprawdzi miejscówki w obu terminach i zobaczymy gdzie lepiej pasuje , może już tym razem bez żadnej ankiety (nie ma demokracji, będzie dyktatura ) . po prostu kto może ten przyjedzie.

          Komentarz


            #20
            Zapytajcie czeczena, on wam coś opowie o demokracji czeczeńskiej
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
              . Narazie to ja śmigam ba Ukrainę
              Posmakować ichjejszy samogon [emoji6]


              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
              i zajebiście..., tak właśnie to powinno wyglądać...
              sigpic

              Komentarz


                #22
                Moja propozycja na miejsce zlotu to: OŚRODEK TURYSTYKI KAJAKOWEJ “SOSENKA”, Ruda 30 koło Skierniewic: https://goo.gl/maps/bHPKtmPtLBipzmLz8
                Tutaj kilka zdjęć ośrodka: http://sosenka-kajaki.pl/zdjecia/
                Ośrodek jest popeerelowy, ale odświeżony

                Termin 20 - 22 września jest wolny.

                Koszty:
                -nocleg w domkach z wc, umywalką i prysznicem(max 32 osób) - 40zł/1doba/1osoba
                -nocleg w domkach z wc i umywalką -30zł/1doba/1osoba
                -drewno do ogniska 180zł (to akurat mogę ogarnąć we własnym zakresie)
                -śniadanie 20zł
                -kolacja 20zł
                -obiad 30zł

                Trasa terenowa będzie przygotowana w postaci śladu, dla mniej hardkorowych turystów przygotuję listę okolicznych atrakcji/zabytków/itd.
                Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501.

                Komentarz


                  #23
                  Dla mnie może być, rezerwuje miejsce za 40zł
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #24
                    Dla mnie gitara, ceny za nocleg i jadło też spoko. Myślę że nie ma co patrzeć na te beż prysznica tylko brać pełen lux. Co do jadła to jak ?? standardowo , dwa śniadania i jeden obiad , czy jeszcze kolacja?? Adam czy trzeba już wcześniej określić ile posiłków bierzemy , czy dopiero na miejscu??

                    Komentarz


                      #25
                      Ja też się piszę na pełen wypas.

                      Komentarz


                        #26
                        a kajakowa trasa terenowa bedzie?
                        Pzdr!
                        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                        Komentarz


                          #27
                          Jeżeli znaleźliby się chętni to raczej nie będzie problemu z organizacją spływu.

                          Komentarz


                            #28
                            ja mam $#%#$ akurat jedyny weekend we wrzesniu zajety ten konkretny, ale jeszcze kombinuje
                            Pzdr!
                            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                            Komentarz


                              #29
                              Marcin, Robert, przykleicie info o zlocie na stronie głównej?

                              Komentarz


                                #30
                                Kurła Junak , brak ogrzewania musisz jakiś termofor zabrać ze sobą

                                Ps. Adam , mogę wrzucić na FB xtz , wydarzenie. No chyba że ty możesz, to nie będę ci mieszać.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X