Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
    Już raz był pomysł na odświeżenie logo i upadł

    A tak w ogóle to ma ktoś nasze logo w wersji wektorowej? Miałem gdzieś na mailu ale zapodziało się.
    napisz do mnie na qpcio(maupa)onet.eu - przesle Ci

    junak: jesli mowisz o tej koszulce z Żywca, to mialem ja na sobie wczoraj, i dalej mam logo ;-) rozwaz wine wlasnej niedelikatnej pralki
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #62
      Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
      junak: jesli mowisz o tej koszulce z Żywca, to mialem ja na sobie wczoraj, i dalej mam logo ;-) rozwaz wine wlasnej niedelikatnej pralki
      U mnie ta koszulka już dawno zmieniła przeznaczenie na szmatę do wycierania bagnetu z oleju bo tylna grafika zaczęła wykruszać.

      Komentarz


        #63
        Zamieszczone przez swebo Zobacz posta
        Coś na szybko naskrobałem... ;-)
        Akurat ta bardzo mi się spodobała i na niej się wzorowałem...

        Jest jakiś dział z projektami, czy nie znalazłem? Jeśli jest - to sorrki że tu wstawiłem...
        Trzeba by dodać trochę błota...
        Jeśli się nie podoba - nie bijcie po oczach... ;-)

        [ATTACH=CONFIG]26443[/ATTACH]
        Ta jest super, choc brakuje info o zlocie, czy chociazby roku. Jeszcze jedno, zeby kolory chociaż ze dwa, czarny i ..biały?

        Komentarz


          #64
          Uparliscie się na te czarne i białe... Może choć raz jakieś inne, niebieskie "gauloise" dajmy na to? Będzie i klubowo i mniej sztampowo
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #65
            tak czytam i widze że troche się za bardzo rozwijamy. oczywiście jestem za żeby pomyśleć o nowym logo itp...
            czas leci i jeśli mamy mieć koszulki zlotowe to trzeba to robić już.
            nie wiem jak tam Adam w temacie grafiki i Trusek z wykonaniem.
            jak dla mnie do wzór kolegi swebo jest całkiem fajny... może z małym dodatkiem jak pisał Pablo o dopisku o zlocie itp...
            moja propozycja jest taka:
            750.jpg
            sorki swebo że gryzmole na twoim projekcie , ale już był praktycznie gotowy.
            oczywiście na karku jeszcze nasze standardowo logo klubu i kolorystyka "Sepia" też fajna , lekko postarza ( jak by tak jeszcze wygladało jak stara popękana fotografia , to już super ) i po praniu by nie podpadało hehehehe
            a kolor samej koszulki mi nie robi... choć jak by to było na oliwkowej to już by tyak terenowo wyszło wszystko.
            tak więc jak ktoś ma inne zdanie niech piszę , a jak nie to prośba do kolegi SWEBO o wykonanie takiej grafiki na koszulkę na potrzeby zlotu ( następnym razem można pomyślęć o uniwersalnej)
            przekazaniu do Truska który by zobaczył jak z wykonaniem.

            Ps. i może jeszcze jakaś mała grafika z logo klubu i dopiskiem o zlocie , to jak pisałem dam do drukarni i porobią na naklejki ( qpcio ma wektor logo)
            Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

            Komentarz


              #66
              wiem że długi weekend , ale że ja muszę siedzieć na miejscu bo mi kurła dyżur w prcy przypadł to mi się nudziło i pobawiłem sie nad naklejką na złot.
              taka propozycja
              xtz.jpg
              jak jest akceptacja , to po niedzieli poproszę w zaprzyjaźnionej drukarni żeby dla nas zrobili

              Komentarz


                #67
                To dawaj
                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                Komentarz


                  #68
                  Ja bym zmienił tylko bez KLUBU
                  żeby było samo xtz club
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #69
                    Hejo, dawno tu nie zaglądałam i stesknilo mi sie troche chętnie bym przyjechała do Was na zlocik, ale czy mmie jeszcze wpuscicie?
                    A dodatkowo wpuscilibyscie kilka laseczek?

                    Komentarz


                      #70
                      Wpisuj się na listę i przyjeżdżaj, ale tym razem nie robimy pokazów z wypraw jak to było w Bełchatowie
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #71
                        To pisze do koleżanek i postaram sie dojechac

                        Komentarz


                          #72
                          Ja się wypisuje z listy bo mam 15km do tego ośrodka i rowerem wpadnę hehe

                          Komentarz


                            #73
                            Trudem ,dawaj na Moto ,bo kalesoniarzy nie wpuszczamy, co prawda był wyjątek (zz44) ale on był trasie.

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            Powinno być Trusek

                            Komentarz


                              #74
                              Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
                              Trudem ,dawaj na Moto ,bo kalesoniarzy nie wpuszczamy, co prawda był wyjątek (zz44) ale on był trasie.

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              Powinno być Trusek
                              no to prawda, szacun dla Wojtka, zrobił wtedy na rowerze wiecej km jak ja na moto.

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              a tu poprawka naklejki wg sugestii Junaka
                              Do wyboru

                              pierwsza zlot ok 1.jpg

                              lub druga zlot ok 2.jpg

                              Ps. a jak tam z koszulką, ktoś coś działa?? czy odpuszczamy??

                              Komentarz


                                #75
                                Junaka nie słuchaj on jakimś kondonem jeździ nawet Teresy nie ma hehe 2 jest spoko tylko daj felge w kolorach

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X