Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    AdamB +1. bardzo dobry pomysl z data. z miejscem: tu mi wisi. moze byc centralnie, moze byc z dojazdem. ale stala data jest super.
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #47
      Też się podpisuje pod tym żeby data była stała (np. wiosenny zawsze ostatni weekend maja, a jesienny 3 weekend września) myślę że dwa problemy z głowy , dużo wcześniej można już sobie rezerwować weekend w terminarzu domowym , odpadają też ankiety co do daty spotkań no i jeszcze jeden plus... jak dużo wcześniej znamy datę , to o tyle szybciej można już robić listę chętnych i łatwiej też o znalezienie miejscówki z wolnymi miejscami. Temat do przedyskutowania na najbliższym spotkaniu we wrześniu .Jak byłem kiedyś w innym równoległym klubie to muszę przyznaj że byli bardziej zorganizowani z takimi zlotami i np. tam po sezonie do końca roku była zbiórka po 50zł i kasa już na nowy sezon była przeznaczana na zaliczki , miejscówki itp...
      Adam jeszcze jedno pytanko. Czy organizujesz zbiórkę na zaliczkę , czy całość za miejsce w ośrodku, bo nic nie pisałeś jak jesteś umówiony z rezerwacją??

      Komentarz


        #48
        Pytałem o zaliczkę i powiedzieli, że nie potrzebują. Ale jak się okaże, że sam będę ogarniał żarcie to zbiorę od każdego po parę PLNów, ale to bliżej terminu zlotu, jak będę znał szczegóły.

        Komentarz


          #49
          Siemano. Trusek podrzucił pomysł, żeby zrobić koszulki zlotowe. Jeśli byliby chętni to odezwę się do znajomego grafika i może jakiś wzorek ogarnie. Trusek ma się zorientować w cenie. Co Wy na to?

          Komentarz


            #50
            Dla mnie spoko, ważne żeby nie było tandety że po jednym praniu wszystko złazi.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #51
              Pewnie, ja też jestem za. Jak by była jakaś fajna grafika w nawiązaniu z miejscem ( sosenka czy kajaki) i z naszym logo to możesz mi podesłać to dam do drukarni i przywiozę trochę naklejek zlotowych.

              Komentarz


                #52
                Coś na szybko naskrobałem... ;-)
                Akurat ta bardzo mi się spodobała i na niej się wzorowałem...

                Jest jakiś dział z projektami, czy nie znalazłem? Jeśli jest - to sorrki że tu wstawiłem...
                Trzeba by dodać trochę błota...
                Jeśli się nie podoba - nie bijcie po oczach... ;-)

                750.jpg
                sigpic

                Komentarz


                  #53
                  I ten nieoryginalny zawias z przodu


                  Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    #54
                    A może logo żółtego kondoma?

                    Komentarz


                      #55
                      Siema logo musi być ale może trochę odświeżone co o tym myślicie poszukajcie pomysły im.wiecej tym lepiej POZDRO

                      Komentarz


                        #56
                        troszkę mało czasu żeby wymyślać nowe logo i jeszcze ogarnąć to na koszulki , no chyba że kolega swebo ma takie zdolności i coś przedstawi dla klubu

                        Komentarz


                          #57
                          Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                          troszkę mało czasu żeby wymyślać nowe logo i jeszcze ogarnąć to na koszulki , no chyba że kolega swebo ma takie zdolności i coś przedstawi dla klubu
                          z tego mam chleb... ;-)
                          Dajcie znać co chcecie, to może podołam... ;-)

                          Pawloo78 - wiesz jak jest..., jeden chce żółte, drugi niebieskie... ;-)


                          Skoro jest taka potrzeba, to może osobny temat z propozycjami...?, co myślicie?
                          Ostatnio edytowany przez swebo; 5314.
                          sigpic

                          Komentarz


                            #58
                            Nie wpisuję się na listę zlotową ponieważ nie wiem czy wrócę z wycieczki do tego czasu ... ale na koszulkę chętnie
                            Pamiętacie 1 wersję koszulek ? do dziś mam 2 szt. i duży sentyment do tej grafiki - http://www.xtzclub.pl/threads/544-Ko...ull=1#post7515

                            Komentarz


                              #59
                              Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                              Nie wpisuję się na listę zlotową ponieważ nie wiem czy wrócę z wycieczki do tego czasu ... ale na koszulkę chętnie
                              Pamiętacie 1 wersję koszulek ? do dziś mam 2 szt. i duży sentyment do tej grafiki - http://www.xtzclub.pl/threads/544-Ko...ull=1#post7515
                              He he czeczen "sentymenalny" się robisz na starość

                              Ale fakt, do tej pory koszulka żyje i loga też, to kolorowe ze lotu PL SK zlazło po dwóch praniach.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                #60
                                Już raz był pomysł na odświeżenie logo i upadł

                                A tak w ogóle to ma ktoś nasze logo w wersji wektorowej? Miałem gdzieś na mailu ale zapodziało się.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X