Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    dwójka jest bdb ale czy Junak nam użyczy swojego wizerunku

    Komentarz


      #92
      Hejo, jak z trasą? Ciężka bedzie czy spokojna?

      Komentarz


        #93
        Raczej spokojna

        Komentarz


          #94
          Idąc za pomysłem Pawła, logo na przodzie koszulki będzie takie:
          Logo - zlot XTZ.jpg

          Na tyle logo klubowe.
          Bez wyrazu "super" jest bardziej uniwersalna.

          Może być?

          Komentarz


            #95
            Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
            Idąc za pomysłem Pawła, logo na przodzie koszulki będzie takie:
            [ATTACH=CONFIG]26539[/ATTACH]

            Na tyle logo klubowe.
            Bez wyrazu "super" jest bardziej uniwersalna.

            Może być?
            Jak się nie ma co sie lubi , to sie lubi co się ma!!!
            A tak serio ,to gitara. nie ma co więcej kombinować bo zostały 3 tygodnie.
            I będzie też grafika na koszulce pasować do tego co zrobiła dla nas moja drukarnia w prezencie.

            Komentarz


              #96
              I jak tam w temacie koszulek?? Trusek, juz masz cennik??

              Komentarz


                #97
                Cześć, Adam podesłał mi slad na trasę zlotową, jak ktoś ma ochotę w sobote objechac ze mną - spoko.

                Komentarz


                  #98
                  Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                  Cześć, Adam podesłał mi slad na trasę zlotową, jak ktoś ma ochotę w sobote objechac ze mną - spoko.
                  no to jest niezły plan, teraz objedziesz to na złocie możesz dać swobodnie w ... no bo trasa już zaliczona

                  Komentarz


                    #99
                    Do osób z listy wysłałem numer konta do wpłacenia zadatku na wyżywienie. Tak jak pisałem wcześniej zorganizujemy 2 śniadania (sobota i niedziela) i obiadokolację w sobotę w związku z czym: 20 + 20 + 30 = 70 zł za osobę
                    Wpłaty będę zaznaczał na liście.
                    Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501. Powód: matematyka :)

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                      no to jest niezły plan, teraz objedziesz to na złocie możesz dać swobodnie w ... no bo trasa już zaliczona
                      Trasa objechana, stopień trudności według mnie to 3 w skali do 10
                      Jest trochę asfaltów, bo te trudno ominąć w centralnej Polsce, fajne przeloty przez pola, trochę piasku itd.

                      Komentarz


                        Leci ktoś na złot z północy A1 , ja mam zamiar wystartować z Bydgoszczy koło 11.00 . (muszę jeszcze zaliczyć na chwilę Solec Kuj.) i tak powiedzmy koło 12.00 wpaść na A1, i po setce zjechać na Łowicz i dalej do mety. Przed bursztynową ma jeszcze dołączyć Ducze.
                        2019-09-14.jpg

                        Komentarz


                          My lecimy z Sierpca przez Płock do ośrodka tyle ze offem albo jak tam poprowadzi rowerowa trasa w OsmAnd

                          Komentarz


                            Ja jadę ofikiem z Kielc, wyjeżdżam ok 15, wiec dojadę pewnie na wieczór
                            jeśli ktoś może nas (Ja + 2) przyjąć do domku z prysznicem, to jako kobiety będziemy wdzięczne

                            Komentarz


                              Pod linkiem: http://www.xtzclub.pl/threads/14734-...l=1#post183681 są nowe informacje organizacyjne i plik ze śladem trasy.

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez mOtOrynka Zobacz posta
                                Ja jadę ofikiem z Kielc, wyjeżdżam ok 15, wiec dojadę pewnie na wieczór
                                jeśli ktoś może nas (Ja + 2) przyjąć do domku z prysznicem, to jako kobiety będziemy wdzięczne
                                Ilość chętnych do miejsc z prysznicem tak na styk, znając życie ktoś i tak nie dojedzie to myślę że się napewno bez problemu załapiecie.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X