Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zlot XTZ

    Siema słuchajcie A.moze by ogarnąć zlocie czy club z xt 660 co sądzicie junak rób ankietę
    Pozdro

    #2
    Ale po co? Żeby większy spęd się zrobił?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Mi nie robi różnicy, ale Junak to się pewnie boi że jak więcej luda to większe zagrożenie chrapania w koło i się nie wyśpi , hehehehe
      A tak teraz serio to przy okazji już przypomnę że paru kolegów reflektowało spotkanie na koniec wakacji ,sierpień-wrzesień. i jak pamiętam ktoś nawet proponował organizacje w centralnej-południowej.
      Może warto by już zacząć taki nowy wątek bo mamy już początek lipca a czas leci.

      Komentarz


        #4
        To o między narodowym była mowa



        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
          To o między narodowym była mowa



          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
          tak , to była rozmowa na ostatnim zlocie o międzynarodowym, ale jeszcze gdy organizowałeś ostatnie spotkanie to w temacie zapisów , listy itp... paru kolegów nie mogło się zjawić i pamiętam że proponowali ogarnięcie spotkania po wakacjach właśnie w centralnej lub południowej.

          Komentarz


            #6
            To musimy się zdecydować co robimy


            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

            Komentarz


              #7
              Zacier
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz


                #8
                Piotr to zawsze coś mądrego napisze

                Ogólnie jeśli ma być międzynarodowy to już praktycznie trzeba robić termin,
                jeśli tylko forumowe spotkanie to można to w drugiej połowie września zrobić jeśli chodzi o mnie,
                grafik wrześniowy mam napięty,
                najpierw enduro24 na początku września, potem rajd latarników 13-15.09, potem dwa weekendy wolne i na początku października adv.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Szczerze to ten międzynarodowy jakoś mnie nie kręci ( jeszcze mnie nie wpuszczą na GejeSie i będę spać pod płotem ) , ale oczywiście nie mam też nic przeciwko.
                  Co do forumowego jak najbardziej jestem za... i termin jak piszę Junak 2 ostatnie weekendy września ok. Też myślę o ADV w październiku.
                  A teraz parę donosów ...
                  AdamB i Pablo1972 reflektował jesienią organizację w centralnej.
                  gregoszki też coś pisał na temat świętokrzyskiego i miejscówki itp...

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                    Zacier
                    Mądrego i dobrze posłuchać [emoji16]


                    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                    Komentarz


                      #11
                      Zróbmy zaciera i zlot we wrześniu A.co do międzynarodowego to trzeba się określić co robimy

                      Komentarz


                        #12
                        . Narazie to ja śmigam ba Ukrainę
                        Posmakować ichjejszy samogon [emoji6]


                        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                        Komentarz


                          #13
                          Myślę , że powinniśmy powołać prezydium , które wspólnymi siłami ogarnie zlot międzynarodowy , żeby wszystko miało ręce i nogi i nikogo w pojedynkę nie obciążać tym obowiązkiem.
                          Resztę forumowiczów też zaangażujemy w pomoc , co kto może ogarnąć itp.
                          Papacool

                          Komentarz


                            #14
                            Ja mogę ogarnąć coś w centralnej Polsce, tak jak pisałem wcześniej, ale nie będzie to zlot miedzynarodowy. Mam już namierzonych kilka potencjalnych miejscówek. Ustalmy najpierw termin.
                            Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501.

                            Komentarz


                              #15
                              To tak na szybko, jeśli chodzi o nasze klubowe spotkanie to proponuje 20-22 wrzesień.No może jeszcze 27-29 gdyby był problem z zakwaterowaniem w pierwszym terminie, wszystko zależne od wolnych miejscówek.
                              Co do międzynarodowego też się nie wychylam, może niech ojce klubowe bardzie o tym pomyślą.

                              No panowie szybka decyzja czy jest chęć spotkania i czy termin pasuje.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X