Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Udostępniaj, śmiało.
    Ja na FB potrafie tylko obrazki przeglądać
    Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
    Kurła Junak , brak ogrzewania musisz jakiś termofor zabrać ze sobą

    Ps. Adam , mogę wrzucić na FB xtz , wydarzenie. No chyba że ty możesz, to nie będę ci mieszać.

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
      Udostępniaj, śmiało.
      Ja na FB potrafie tylko obrazki przeglądać

      Komentarz


        #33
        Adam dzięki za ogarnięcie tematu
        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
          Kurła Junak , brak ogrzewania
          spoko, fareklę już mam
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #35
            Po zapoznaniu się z ofertą i przeanalizowaniu za i przeciw, mam tylko jedno pytanie

            ile ma zabrać flaszek ????

            Komentarz


              #36
              Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
              Po zapoznaniu się z ofertą i przeanalizowaniu za i przeciw, mam tylko jedno pytanie

              ile ma zabrać flaszek ????
              a może jednak tym razem motyw przewodni zlotu "Alkohol twój wróg !!!"
              0002GPMN9K2KOOHC-C122-F4.jpg ku_przestrodze.jpg bimber.jpg

              Komentarz


                #37
                To nie jadę [emoji3061]


                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                Komentarz


                  #38
                  super że ogarłeś Adamo .... a co do traski ,jest tam gdzie polatać po okolicy ?

                  Komentarz


                    #39
                    Oczywiście że jest gdzie potalać po okolicy. Trasę off, jakieś 200 km zrobimy w kierunku południowym, w strone Tomaszowa Maz./Spały/.

                    A tak poza tym to mam taką propozycję, żeby jesienne zloty robić w centralnej Polsce, żeby nikogo nie "dyskriminować" ze względu na odległość. Jest tu trochę terenów do zjechania a przy okazji można zorganizować też i inne atrakcje, jak np. kajaki, może jazda konno Możemy też przyjąć, że jesienny zlot będzie w terminie jak ten najbliższy czyli w trzeci weekend września. Data będzie stała i kto bedzie chciał się pojawić to bedzie mógł sobie z wyprzedzeniem to zaplanowć. Co Wy na to?

                    Komentarz


                      #40
                      Pomysł ze stałym terminem bardzo sensowny. Co do odległości to zawsze komuś będzie bliżej komuś dalej Centrum kraju jak dla mnie jest ok. Choć jak mawiał Piłsudski Polska jak obwarzanek, najlepsza na brzegach .
                      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                      Komentarz


                        #41
                        Wiadomo, że zawsze ktoś będzie miał bliżej a ktoś dalej, ale jesli jeden ze zlotów będzie "pośrodku" to może się na niego skusi i ktoś ze Szczecina i z Sanoka

                        Komentarz


                          #42
                          Dlatego jestem za Mnie tam rybka gdzie po to jest moto, żeby jeździć ale bywa różnie i zdaje sobie sprawę, że dla części kolegów dwieście bliżej lub dalej robi różnicę. Trzeci tydzień też ok. Jeszcze znosnie ciepło dzieciaki do szkoły wysłane można się relaksować...
                          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                          Komentarz


                            #43
                            Hehe, i w końcu z Krakowa nie będę dymał cały dzień... Chocia jak pojadę na azymut to kto wie;]
                            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                            Komentarz


                              #44
                              Stała data - bardzo dobry pomysł
                              Wiosenny zlot też mógłby mieć stałą datę , faktycznie jesienny zlot mógłby mieć stałe miejsce, a wiosenny w różnych częściach polski
                              Dla mnie odległość nie ma znaczenia jeśli znam datę i miejsce z wyprzedzeniem , Nemo jest przykładem że odległość nie ma znaczenia , podejrzewam że do Szczecina też by dojechał [emoji16][emoji123]


                              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                              Komentarz


                                #45
                                Hmmm, tam jeszcze nie byłem a chciałbym kiedyś wybrać się na wyspę Wolin;]
                                Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X