Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Max prędkość 80km

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A najlepiej zdejmij bak, odpal silnik i zobacz czy się otwierają do konca obie.

    Komentarz


      #17
      czyli tak..., bez korka jest trochę lepiej, leci tak do 140/150
      Przepustnice otwierają się do końca i idą lekko/luźno
      Filtra paliwa nie mam, tzn. był ale jug wyj...
      sigpic

      Komentarz


        #18
        czyli gaźnik i jego regulacje, dodatkowo sprawdź filtry powietrza, w jakim stanie i kiedy wymieniane?

        Komentarz


          #19
          Nawet nie regulacje ale trzeba sprawdzić dysze. Jak ma paliwo to nawet na słabym wyregulowaniu powinien iść do 180 na pewno.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
            Nawet nie regulacje ale trzeba sprawdzić dysze. Jak ma paliwo to nawet na słabym wyregulowaniu powinien iść do 180 na pewno.
            Właśnie, dokładnie...
            sigpic

            Komentarz


              #21
              Są jeszcze filtry w kranikach. Jak stary zbiornik to lubią się pozaklejać syfem.

              Jeszcze bym sprawdził czy wężyk podciśnienia idący do pompy się gdzieś nie zagiął luz jest rozerwany.


              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez grubens Zobacz posta
                Są jeszcze filtry w kranikach. Jak stary zbiornik to lubią się pozaklejać syfem.

                Jeszcze bym sprawdził czy wężyk podciśnienia idący do pompy się gdzieś nie zagiął luz jest rozerwany.


                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                nie, paliwo leci ok więc to nie filtry, ale z podciśnieniem to dobry pomysł...
                Dzięki wielkie, sprawdzę, bop coś ewidentnie jest nie tak, jeszcze raz dzięki...
                sigpic

                Komentarz


                  #23
                  Ok daj tylko znać dla potomności.


                  Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                  Komentarz


                    #24
                    tak czytam twój wątek i problem i tak sobie myślę o mojej teresce . Mam po remoncie, pali na dotyk , serducho pięknie pracuje ale kurczę nadal stoi w garażu nie poskładana bo nie mam czasu. I właściwie jeszcze po remoncie się nie przejechałem. twój problem daje mi do myślenia i chyba czas zabrać się za montaż choć zbiornika i siedzenia i przetestować

                    Komentarz


                      #25
                      no dobra, jeszcze raz gaźniki na stół
                      Dajcie znaj jak powinny wyglądać podkładki, i jakiej grubości?, bo coś tu mnie martwi...
                      Obecnie mają 2,5mm, nie za duże i czy nie jest powodem to że go zalewa...
                      Taki wniosek nasunął mi się po obejrzeniu świec i końcówki wydechu

                      IMG_20190713_165215.jpg

                      IMG_20190713_165227.jpg
                      sigpic

                      Komentarz


                        #26
                        Powinny być całe, okragle, u Ciebie są albo podciete albo połamane. Grubość raczej jest ok.

                        Komentarz


                          #27
                          Mam tak przerobione podkładki żeby iglice się nie wycierały. U mnie działa.


                          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                          Komentarz


                            #28
                            A w jaki sposób to ma zapobiegać wycieraniu tak z ciekawości?

                            Komentarz


                              #29
                              W przepustnicy na dole jest taki schodek i jak podkładka jest okrągła to ona się o niego opiera a co za tym idzie się przekrzywia i wyciera o kominek.


                              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez grubens Zobacz posta
                                W przepustnicy na dole jest taki schodek i jak podkładka jest okrągła to ona się o niego opiera a co za tym idzie się przekrzywia i wyciera o kominek.


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                                Dokładnie, przepustnica ma swoje gniazdo na półokrąg...
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X