Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Trzpień zacisku tył poszukiwany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Trzpień zacisku tył poszukiwany

    Jak w temacie. Trzpienie zacisku tył duża teresa ma ktoś???

    #2
    Poszukaj na forum, były nawet linki do stron, koszt 30-40 zł
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Unikaj tanich odpowiedników typu "pasuje do Kymco Agility, Dink, Dawntown, Grand Dink, Like, People, Quannon, Sento, Super 9, Superdink, Vitality, Xciting, Yager, Yup, ZX". Kupisz, porównasz z wymienianym i raczej nie zaryzykujesz z wkręceniem. Bo to jednak nie to samo.
      Albo tokarz, albo Tourmax (niestety).

      Komentarz


        #4
        Właśnie przeglądam. Tokarza pod ręką nie mam więc zostaje zakup nowego. Myślałem, że mamy na forum jakiegoś wytwórcę stąd temat. A takie coś tu na forum znalzałem producent niby tourmax http://www.sklepy24.pl/sklep/maxmoto...r-yup-zx/84041

        Komentarz


          #5
          No niestety, za taką cenę nikt w PL ci tego nie wytoczy. Więc każdy kupuje to co jest tanie i dostępne.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            No rozumiem. Tylko dlaczego jeden tourmax kosztuje 40 zł a drugi tak jak w linku 9?

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez kalwar Zobacz posta
              No rozumiem. Tylko dlaczego jeden tourmax kosztuje 40 zł a drugi tak jak w linku 9?
              Bo to to samo, tylko że jest grono ludzi które myśli że to droższe to jest lepsze i nie z Chin.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez kalwar Zobacz posta
                Właśnie przeglądam. Tokarza pod ręką nie mam więc zostaje zakup nowego. Myślałem, że mamy na forum jakiegoś wytwórcę stąd temat. A takie coś tu na forum znalzałem producent niby tourmax http://www.sklepy24.pl/sklep/maxmoto...r-yup-zx/84041
                Chcesz mogę Ci sprzedać taki full komplet. Z tego samego żródła. Jak pisałem - to nie niestety nie to samo. Kupisz, porównasz i tak jak ja odłożysz na półkę.

                Komentarz


                  #9
                  Muszę przyznać że Marcin ma rację i te trzpienie nie muszą być z jakiegoś super hiper materiału , nie przenoszą żadnych sił , są tylko po to żeby klocki nie wypadły .

                  Komentarz


                    #10
                    No właśnie tak się zastanawiam skąd takie różnice cen. Tak naprawdę wystarczyłoby gwoździa wsadzić i też by działało ,bo z tego co oglądałem zacisk to oprócz tak jak kolega wyżej piszę trzymania klocka żeby nie wypadł nie ma żadnej innej roli chyba, że się mylę. Bezy co to za zestaw? Z sześciu mam rozjechane 4 więc lipa. Na razie zamówiłem dwa i zobaczę co to warte. Jak by Mi podpasowało to możemy interes zrobić.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez kalwar Zobacz posta
                      Bezy co to za zestaw? Z sześciu mam rozjechane 4 więc lipa. Na razie zamówiłem dwa i zobaczę co to warte. Jak by Mi podpasowało to możemy interes zrobić.
                      Po prostu - ja z tego właśnie linku co podałeś, kupiłem w zeszłym roku. Zobacz, że w moim poście wyżej dałem tytuł "do czego pasuje". A wziąłem go z wiadomości do mnie od maxmoto.pl po złożeniu zamówienia.

                      Ok - dla niedowiarków. Specjalnie wykręciłem jeden trzpień (przód) i zrobiłem porównanie z tym, co chcesz kupić (ja mam takich 6 szt.). Widzisz już różnicę?
                      20190721_194907.jpg
                      Ostatnio edytowany przez Bezy; 2747.

                      Komentarz


                        #12
                        Rozumiem. Tak jak napisałem zamówiłem dwa, bo już miałem szarpaninę z odkręceniem, a zepsute mam 4. Jakby się okazało, że te co przyjdą się nadadzą to za atrakcyjną kwotę mogę odkupić twoje o ile to to samo. Ale cokolwiek możemy gadać jak dojdą te zamówione.

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        Najważniejsza jest średnica moim zdaniem żeby trzpień nie latał w otworach, a reszta to już estetyka. Szkoda, że się wcześniej nie zgadaliśmy. Zastanów się nad ceną i pomyślimy co dalej w sie na zapas nie zaszkodzi.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X