Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ 750 Teresa znana i lubiana

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] XTZ 750 Teresa znana i lubiana

    Jak w temacie, Teresa znana i lubiana heheheh
    No to własnie mój XTZ trafił do tego działu.
    rocznik 89. tak więc już rasowa trzydziestka.
    od 3 lat w kraju i tym samym w moich rękach
    nie będę więcej już się tu na jej temat rozpisywać , bo nie ma sensu
    wszystko co się z nią działo przez ten czas (odbudowa, naprawy remonty itp...)
    znajdziecie tutaj http://www.xtzclub.pl/threads/13684-...-zwi%C4%85zane

    mała lektura na dobra godzinkę czytania
    cena 11000zł
    DSCN1052.jpg DSCN1062.jpg
    DSCN1067.jpg DSCN1054.jpg

    #2
    Dziś zdemontowałem gmole i wygada o wiele lepiej. Oczywiście wszystkie dodatki w cenie Tereski. Gmole , stelaże pod sakwy,sakwy Oxford i wiele innych.
    DSCN1088.jpg DSCN1081.jpg
    DSCN1092.jpg DSCN1091.jpg

    Komentarz


      #3
      Paweł, nie zaniżaj ceny!! ładniejszej nie ma, no może u darkojaka

      Komentarz


        #4
        Szczerze mówiąc to myślałem, że po tej całej robocie przy moto zawołasz więcej.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez zz44 Zobacz posta
          Szczerze mówiąc to myślałem, że po tej całej robocie przy moto zawołasz więcej.
          Powiem ci Wojtas że chciałbym i pewnie powinienem wołać więcej, ale niestety jestem tez realistą i pewnie będę się z Teresą długo bujać nawet za tą cenę.

          - - - Zaktualizowano - - -

          Zamieszczone przez zz44 Zobacz posta
          Szczerze mówiąc to myślałem, że po tej całej robocie przy moto zawołasz więcej.
          Powiem ci Wojtas że chciałbym i pewnie powinienem wołać więcej, ale niestety jestem tez realistą i pewnie będę się z Teresą długo bujać nawet za tą cenę.

          Komentarz


            #6
            Nadal Teresa na sprzedaż.
            Po za ceną wyjściową 11tyś , zmieniło się tyle , że ma najechane 1200 km więcej. Już po dotarciu i dodaję filtr i olej na wymianę.
            Teresa na chwilę obecną juz raczej nie będzie jeżdzona i odstawiam na zimowanie. Oczywiście dla zainteresowanych będzie nadal dostępna do przetestowania.
            Historia motocykla- http://www.xtzclub.pl/threads/13684-...-zwi%C4%85zane
            Ogłoszenie- https://www.olx.pl/oferta/xtz-750-su...5-IDAPJNb.html
            -https://sprzedajemy.pl/xtz-750-super-tenere-bydgoszcz-2-6bea9f-nr59685048

            IMG_20190928_171445.jpg

            Komentarz


              #7
              Tereska dalej czeka na nowego właściciela.
              Nowy rok , to może coś ruszy bo ostatnie 2 miesiące praktycznie cisza
              Zmieniło się tyle że delikadnie poszedłem z ceną w dół ( 10500zł) na zachętę
              Po za tym , przegoniłem ją troszkę po postoju w niedzielę w koło komina.

              Komentarz


                #8
                Cze wszystkim.
                Małe zmiany motorowo-życiowe.
                89489776_2875477625831268_5829729479328530432_n.jpg
                Tereska nadal na sprzedaż, ale ostatnio jak zabrałem z firmy GejeSa i Teresę zrobiło mi się trochę żal Yamahy. Zainteresowanie też teraz słabe ( z wiadomych powodów) i tak sobie troszku pośmigałem Terenią , pomyślałem że może jednak zostawić. Do moich jazd turystycznych wystarczy. Do GejeSa też właściwie nie mam zastrzeżeń, no ale 2 motocykle mi nie są potrzebne. Więc znowu stoje przed dylematem.
                Postanowiłem że to rynek pokaże co zostanie umnie a co pójdzie do ludzi. Jednego muszę się pozbyć , więc wystawiłem oba na sprzedaż.
                Tak więc Teresa 10500zł


                GejeS 17500zł
                OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                Komentarz


                  #9
                  Cze
                  Temat do zamknięcia .
                  Rynek zdecydował .
                  GejeS poszedł do ludzi , a Teresa nadal zostaje zemną

                  Komentarz


                    #10
                    Hmmm, miejmy nadzieję, że Teresa już nie da Ci w kość i będzie tylko dobrze służyć.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                      Hmmm, miejmy nadzieję, że Teresa już nie da Ci w kość i będzie tylko dobrze służyć.
                      kurła Pablo!!! juz kraczesz

                      Komentarz


                        #12

                        przecież to było wiadome, jak byś wystawił teresę z 6 koła to by poszła,
                        kto w dzisiejszych czasach kupuje starego złoma za 10 koła.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          Jasne, lepiej kupić zloma nowszego za 25 tysiaków
                          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                          Komentarz


                            #14
                            Junak jak bym wystawił za 6 , to pewnie by też nikt nie kupił bo zaraz by każdy myślał że to jakiś wał skoro tanio sprzedaje a tyle zrobiłem i włożyłem. poprostu tak żle i tak nie dobrze. ja się cieszę że jednego sprzedałem a i mam czym śmigać. chodziło mi po głowie po sprzedaży moto kupić Grand Cherokee III , ale teraz przez tego zasranego wirusa wszystko się pier...li i raczej będę chomikować kasę.
                            wrzucę Tereskę na podnośnik, zrobię przegląd , ogarnę kolektory i może wywalę te moje szkaradne gmole i zamontuję od Darkojaka. porobie pod siebie.
                            Tak czy siak proszę o zamknięcie tematu ( wrócę to tematu w "Moje moto")

                            Komentarz


                              #15
                              To kiedy jakiś wypadzik do lasu?
                              Upss chyba żaden strażnik leśny tego nie czyta

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X