Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Xtz 750

    Witam

    Kupię xtz 750. Budżet maksymalnie 15 tyś. Motocykl ma być zadbany i wypasiony. Musi mieć w zestawie kufry boczne, fajna by była dzielona kanapa ponieważ Moto będzie używane z plecaczkiem

    Propozycje proszę składać w temacie

    Pozdrawiam.

    #2
    No to moja jest na sprzedaż. I jeszcze ci zostanie na kufry i paliwo .

    Komentarz


      #3
      Cześć,
      fajnie, że podoba Ci się xtz, lubie bardzo ten motocykl, jednak na Twoim miejscu rozważyłbym inne propozycje. Powód jeden; jest to motocykl jednoosobowy, kanapa nawet dzielona jest zbyt krótka dla dwóch osób. Mając fazera 1000 zmierzyłem kanapę, w xtz jest krótsza o 10 cm. Jazda na obu moto z plecakiem to inna bajka, na fazerze nie czulem dyskomfortu, jadac na xtz w dwie osoby na zlot w CZ umęczyłem się strasznie, na szczęście oboje chudzi
      Aaaa i jeszcze hamulce, dwie osoby, bagaż i hamowanie niczym w samochodach z początku XX wieku.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
        Cześć,
        fajnie, że podoba Ci się xtz, lubie bardzo ten motocykl, jednak na Twoim miejscu rozważyłbym inne propozycje. Powód jeden; jest to motocykl jednoosobowy, kanapa nawet dzielona jest zbyt krótka dla dwóch osób. Mając fazera 1000 zmierzyłem kanapę, w xtz jest krótsza o 10 cm. Jazda na obu moto z plecakiem to inna bajka, na fazerze nie czulem dyskomfortu, jadac na xtz w dwie osoby na zlot w CZ umęczyłem się strasznie, na szczęście oboje chudzi
        Aaaa i jeszcze hamulce, dwie osoby, bagaż i hamowanie niczym w samochodach z początku XX wieku.
        O ile zawias, moc i hamowanie (przede wszystkim hamowanie!) faktycznie w tym moto nie jest na dwie osoby (choc mozna walczyc), to akurat z kanapa sie nie zgodze. Moja madrzejsza polowa narzeka na dlugosc kanapy w KTMie, bo nie moze sie dobrze ulozyc, wcisnac w miejsce i spac...
        Pzdr!
        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

        Komentarz


          #5
          Qpcio, to była kpina czy co?
          Kanapa jest zdecydowanie za krótka na dwie osoby, no chyba że dla dwóch dżokejów, ale oni (one) nie siegną nogami do ziemi.

          Komentarz


            #6
            Jeżeli Tobie i Małżonce jest ciasno to faktycznie miejsca mało na tej kanapie. Choć jeździłem na. 660 z jeszcze krótsza kanapą z pasażerka i da radę ale tak godzinkę maksymalnie. Z drugiej strony dawno temu Łysol pojechał z dziewczyną na Kamczatke. W dwie osoby i całym majdanem podróżnym. Chcieć to móc....
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
              Qpcio, to była kpina czy co?
              Kanapa jest zdecydowanie za krótka na dwie osoby, no chyba że dla dwóch dżokejów, ale oni (one) nie siegną nogami do ziemi.
              Nie, zupelnie powazny zarzut z jej strony skoro zona tak mowi, to musi byc prawda
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                #8
                Wy macie nowego kolegę zachęcać do kupna , a nie odwrotnie.

                Komentarz


                  #9
                  Paweł, chodzi o obiektywne uwagi, by przyszły użytkownik nie narzekał na teresę, bo takich nie lubimy, prawda JUNAK????

                  Komentarz


                    #10
                    Jeżdzę przeważnie z plecakiem. Ja 95kg, 187cm ona 53kg, 170cm. Zawsze z kufrem. Tragedii z komfortem nie ma, mega wygodnie też nie jest, ale da się jeździć. Najdłużej jednym cięgiem jechaliśmy 7h i dało się przeżyć. Kanapę mam przerobioną. Większym problemem niz brak miejsca są zwalniacze bo nazwać to hamulcami to nadużycie.

                    Komentarz


                      #11
                      Wszystkim narzekającym na hamulce w xtz proponuję awaryjne hamowanie motocyklem klasycznym z bębnowymi heblami uruchamianymi linkami . Nie jest tak źle co nie znaczy, że nie mogłoby być lepiej.
                      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Jogurt Zobacz posta
                        Jeżdzę przeważnie z plecakiem. Ja 95kg, 187cm ona 53kg, 170cm. Zawsze z kufrem. Tragedii z komfortem nie ma, mega wygodnie też nie jest, ale da się jeździć. Najdłużej jednym cięgiem jechaliśmy 7h i dało się przeżyć. Kanapę mam przerobioną. Większym problemem niz brak miejsca są zwalniacze bo nazwać to hamulcami to nadużycie.
                        Twardo obstawiam swoje, przy 195 cm siedzisz zbyt blisko kiery, pewnie również kwestia porównania, xtz nie jest pierwsza ani ostatnia...

                        Komentarz


                          #13
                          Jak dasz dychę to zabieraj
                          8 999 zł: Witam, posiadam na sprzedaż Yamahę XTZ 750 Super Tenere z 1991r. Motocykl zadbany, w moim posiadaniu od 4 lat, przez ten czas został doinwestowany i przygotowany na dalekie trasy. Zostało zrobione między innymi -Nowe

                          Komentarz


                            #14
                            Witam. Mam do sprzedania XTZ 750 z 1995r przebieg 49 tyś. Link http://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-IDzFKkj.html, kontakt 669-666-689.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X