Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niskie zawieszenie tylne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Niskie zawieszenie tylne

    Witam,
    Mam problem z moją tereską, ponieważ jest ona bardzo niska - problem dotyczy tylnego amortyzatora. Z początku myślałem, że jest to wina uklepanej sprężyny, jednak po podniesieniu na stopce centralnej wahacz idzie w doł o niecały centymetr więc to nie jest jej wina. Zwróćcie uwagę na odstęp między oponą, a tłumikiem. W tenerce mojego znajomego wynosi on ok. 5cm, a w moim motocyklu prawie go niema (patrząc z boku).
    Amortyzator wydaje się być oryginalny, więc w czym problem? Czy do tych motocykli były dostępne jakieś kity do obniżania zawieszenia?
    Załączam zdjęcie
    69174841_2404468132967249_5427693752711905280_n.jpg

    #2
    Sprawdź długości elementów na kiwaku tylnego amora, a jak nie to wyjmij amor i będziesz już pewien jak porównasz z amorem kolegi.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      A w razie czego jest tu kolega który potrzebuje obniżyć swoja Tereferkę, to się zamienicie duperelami zawiasowymi. Moze ktoś se przerabiał amortyzator. Są takie zestawy.

      Komentarz

      Pracuję...
      X