Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Xtz 750

Junior Member

Domyślnie Xtz 750

Witam

Kupię xtz 750. Budżet maksymalnie 15 tyś. Motocykl ma być zadbany i wypasiony. Musi mieć w zestawie kufry boczne, fajna by była dzielona kanapa ponieważ Moto będzie używane z plecaczkiem

Propozycje proszę składać w temacie

Pozdrawiam.

Senior Member Avatar Pawloo78
    Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

No to moja jest na sprzedaż. I jeszcze ci zostanie na kufry i paliwo .

Senior Member Avatar Pablo1972
    Motocykl
    XTZ 850

Domyślnie

Cześć,
    fajnie, że podoba Ci się xtz, lubie bardzo ten motocykl, jednak na Twoim miejscu rozważyłbym inne propozycje. Powód jeden; jest to motocykl jednoosobowy, kanapa nawet dzielona jest zbyt krótka dla dwóch osób. Mając fazera 1000 zmierzyłem kanapę, w xtz jest krótsza o 10 cm. Jazda na obu moto z plecakiem to inna bajka, na fazerze nie czulem dyskomfortu, jadac na xtz w dwie osoby na zlot w CZ umęczyłem się strasznie, na szczęście oboje chudzi
    Aaaa i jeszcze hamulce, dwie osoby, bagaż i hamowanie niczym w samochodach z początku XX wieku.

Senior Member Avatar qpcio
    Motocykl
    LC8 990 Adv 2009

Domyślnie

Cytat Napisał Pablo1972 Zobacz post
    Cześć,
    fajnie, że podoba Ci się xtz, lubie bardzo ten motocykl, jednak na Twoim miejscu rozważyłbym inne propozycje. Powód jeden; jest to motocykl jednoosobowy, kanapa nawet dzielona jest zbyt krótka dla dwóch osób. Mając fazera 1000 zmierzyłem kanapę, w xtz jest krótsza o 10 cm. Jazda na obu moto z plecakiem to inna bajka, na fazerze nie czulem dyskomfortu, jadac na xtz w dwie osoby na zlot w CZ umęczyłem się strasznie, na szczęście oboje chudzi
    Aaaa i jeszcze hamulce, dwie osoby, bagaż i hamowanie niczym w samochodach z początku XX wieku.
    O ile zawias, moc i hamowanie (przede wszystkim hamowanie!) faktycznie w tym moto nie jest na dwie osoby (choc mozna walczyc), to akurat z kanapa sie nie zgodze. Moja madrzejsza polowa narzeka na dlugosc kanapy w KTMie, bo nie moze sie dobrze ulozyc, wcisnac w miejsce i spac...
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde Hidden Content

Motocykl
    XTZ 850

Domyślnie

Qpcio, to była kpina czy co?
    Kanapa jest zdecydowanie za krótka na dwie osoby, no chyba że dla dwóch dżokejów, ale oni (one) nie siegną nogami do ziemi.

Guru Member Avatar piotr13
    Motocykl
    xtz 660 xj 900 S

Domyślnie

Jeżeli Tobie i Małżonce jest ciasno to faktycznie miejsca mało na tej kanapie. Choć jeździłem na. 660 z jeszcze krótsza kanapą z pasażerka i da radę ale tak godzinkę maksymalnie. Z drugiej strony dawno temu Łysol pojechał z dziewczyną na Kamczatke. W dwie osoby i całym majdanem podróżnym. Chcieć to móc....
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

Senior Member Avatar qpcio
    Motocykl
    LC8 990 Adv 2009

Domyślnie

Cytat Napisał Pablo1972 Zobacz post
    Qpcio, to była kpina czy co?
    Kanapa jest zdecydowanie za krótka na dwie osoby, no chyba że dla dwóch dżokejów, ale oni (one) nie siegną nogami do ziemi.
    Nie, zupelnie powazny zarzut z jej strony skoro zona tak mowi, to musi byc prawda
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde Hidden Content

Senior Member Avatar Pawloo78
    Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

Wy macie nowego kolegę zachęcać do kupna , a nie odwrotnie.

Motocykl
    XTZ 850

Domyślnie

Paweł, chodzi o obiektywne uwagi, by przyszły użytkownik nie narzekał na teresę, bo takich nie lubimy, prawda JUNAK????

Junior Member Avatar Jogurt
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie

Jeżdzę przeważnie z plecakiem. Ja 95kg, 187cm ona 53kg, 170cm. Zawsze z kufrem. Tragedii z komfortem nie ma, mega wygodnie też nie jest, ale da się jeździć. Najdłużej jednym cięgiem jechaliśmy 7h i dało się przeżyć. Kanapę mam przerobioną. Większym problemem niz brak miejsca są zwalniacze bo nazwać to hamulcami to nadużycie.

Guru Member Avatar piotr13
    Motocykl
    xtz 660 xj 900 S

Domyślnie

Wszystkim narzekającym na hamulce w xtz proponuję awaryjne hamowanie motocyklem klasycznym z bębnowymi heblami uruchamianymi linkami . Nie jest tak źle co nie znaczy, że nie mogłoby być lepiej.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

Motocykl
    XTZ 850

Domyślnie

Cytat Napisał Jogurt Zobacz post
    Jeżdzę przeważnie z plecakiem. Ja 95kg, 187cm ona 53kg, 170cm. Zawsze z kufrem. Tragedii z komfortem nie ma, mega wygodnie też nie jest, ale da się jeździć. Najdłużej jednym cięgiem jechaliśmy 7h i dało się przeżyć. Kanapę mam przerobioną. Większym problemem niz brak miejsca są zwalniacze bo nazwać to hamulcami to nadużycie.
    Twardo obstawiam swoje, przy 195 cm siedzisz zbyt blisko kiery, pewnie również kwestia porównania, xtz nie jest pierwsza ani ostatnia...

Member Avatar Michallres
    Motocykl
    Yamaha XTZ 750 ST

Junior Member

Domyślnie

Witam. Mam do sprzedania XTZ 750 z 1995r przebieg 49 tyś. Link http://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-IDzFKkj.html, kontakt 669-666-689.

Uprawnienia