Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaż zegarów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Demontaż zegarów

    Witam koledzy,
    jestem od tygodnia posiadaczem Yamahy XTZ 750 Super Tenere i w związku z tym świeżakiem w każdym temacie.
    Proszę o info jak dobrać się do demontażu zegarów. Generalnie chodzi o to, że licznik z prawej strony jest delikatnie jakby wciśnięty w dół, chciałem go podnieść i wyrównać w ramce powyżej.
    Nie wiem jak się do tego zabrać. Nawet mile widziane zdjęcia. Czy muszę ściągać osłonę z przednią, boczne?
    Proszę o info i pozdrawiam.
    Myślę, że na foto widać o co mi chodzi.

    licznik.jpg

    #2
    Nie widzę w szym problem z tymi zegarami, ale licznik mocowany jest na dwie śruby do stelaża - tuż nad lampami. Żeby się do tego dostać wystarczy odkręcić obudowę przednią - lampy.

    Komentarz


      #3
      Na zdjęciu zaznaczyłem widoczną szczelinę pomiędzy licznikiem a ramką powyżej. Tej szczeliny być nie powinno�� Ma być tak, jak powinno być. Dzięki za info. Zaglądam tam dziś.

      Komentarz


        #4
        Zegary są przymocowane nakrętkami (poz.11) do stelaża.

        2433130feb6d82c4cc8c7881f537256c37334c44353335312d32333630.jpg

        Link: KLIK

        Wypełnienie (poz. 26) przychodzi na zegary. Może tylko ono nie dolega.

        Komentarz


          #5
          Dokładnie, nie dolega. I chciałem to poprawić bo wygląda nieestetycznie.

          Komentarz


            #6
            Wypełnienie nakładane jest takimi zatrzaskami na zegary. To ustala tę odległość. Być może wypełnienie ma złamany zaczep i dlatego niedolega. Zresztą u mnie na dobrych zaczepach też nie dolega. Poza tym podkładki (poz. 22) mogą być wyrobione. Trzeba by wtedy coś podłożyć i odsadzić zegary.

            Komentarz


              #7
              Lisu było dokładnie jak napisałeś. Spadło z jednego zaczepu. Wyskoczyło już na swoje miejsce i jest git. Dzięki i pozdro

              Komentarz

              Pracuję...
              X