Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ 750 1992 sprzedam

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XTZ 750 1992 sprzedam

    Witam

    do sprzedania ST XTZ 750 z 1992 r. zakupiona z forum od Kolegi "radara" wiosną 2018 r.;
    na wstępie - jeśli myślisz o kwocie bez 8 z przodu to dalej proszę nie czytaj, a tym bardziej nie dzwoń do mnie :-)

    moto opisane dość szczegółowo na forum przez Kolegę "radara",
    więc dodam, że wymieniłem łożyska z uszczelniaczami w tylnym kole (uszczelniacz z serwisu Yamy),
    łożyska na koło przednie też są w pudełku, ale nie ma luzów;

    trzy duże kufry Givi Monokey ze stelażami, stopka centralna i boczna, wyświetlacz biegów,
    kontrolka rezerwy paliwa, szyba wysoka założona (oryginalna i ze dwa deflektory luzem z uchwytami),
    aku z wiosny 2018 - "radar" dołożył na rozstanie;
    lampy wessem luzem, gruba wydrukowana książka serwisowa, oryginalne klucze serwisowe, 2 kpl. kluczyków;
    przedłużenie błotnika, zapięcie kasku do moto - luzem; plastiki całe w oryginale; to co na foto luzem;
    mam nagrane pomiary kompresji przy zakupie - ale jeszcze nie doszedłem jak tu wrzucić;
    OC do wiosny, przegląd wyszedł w czerwcu chyba - skp mam 300m od domu to muszę się tam wybrać;

    szkoda może żeby nadal stała w ogrzewanym garażu pod prześcieradłem
    ja przejechałem nią ~50 km (słownie pięćdziesiąt km; człowiek planuje, życie weryfikuje)
    ze sprzedażą mi się nie śpieszy, może przez kolejne miesiące cieszyć męskie ego,
    cena 9300zł do jakichś rozsądnych negocjacji, jazdy próbne po wpłacie pieniążków,

    pozdrawiam
    Piotr kom. 509 079 819 mail: p-k-pl@tlen.pl

    IMG_20171213_124657_HDR.jpg
    20190907_085939 (Kopiowanie).jpg
    20190907_090528 (Kopiowanie).jpg
    20190907_091026 (Kopiowanie).jpg
    Ostatnio edytowany przez PiotrGV; 5027.

    #2
    Witam,
    XTZ został na terenie województwa od dziś u nowego Właściciela,
    któremu życzę szerokości.
    pozdrawiam Forum
    Piotr

    Komentarz

    Pracuję...
    X